ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נטלי מלכה נגד עוטמן חסן ובניו :

בפני כבוד השופט דוד גדעוני

תובעים

נטלי מלכה

נגד

נתבעים

1.עוטמן חסן ובניו
2.מאזן חאזן
3.מנורה מבטחים ביטוח בע"מ

פסק דין

הצדדים בתיק זה, הסכימו והסמיכו את בית המשפט לפסוק בתובענה דנן על פי שיקול דעתו, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד- 1984, ללא נימוקים. הובהר לצדדים כי בהכרעה מסוג זה רשאי בית המשפט לקבל את כל התביעה או לדחות את כל התביעה, או לקבלה לשיעורין, הכל על פי שיקול דעת בית המשפט, לרבות משיקולי פשרה וצדק, ללא קביעות וללא נימוקים. עוד הובהר כי בנסיבות אלה, הסיכוי לדיון בערעור הוא קלוש. בית המשפט התבקש לציין את שיעור חלוקת האחריות בין הצדדים ככל שימצא לקבוע חלוקת אחריות.

עיינתי בכל המסמכים בתיק בית המשפט. בכלל זה עיינתי בכתבי הטענות על נספחיהם. שמעתי את דברי התובעת ואת דברי אביה שהגיע לקרבת מקום סמוך לאחר התאונה. שמעתי את עדות הנתבע 2, הוא שנהג ברכב האחר בעת התאונה. עיינתי בתמונת רכב התובעת ובנזקים שנגרמו לו. עיינתי בשרטוטים של מקום האירוע שהוצגו על ידי שני הצדדים. בחנתי את ההודעה שנמסרה על ידי התובעת לחברת הביטוח ונתתי דעתי ליחס בינה לבין עדות התובעת. בחנתי את ההודעה לחברת הביטוח שנמסרה על ידי הנתבע. עיינתי בחוות דעת השמאי.

על יסוד התמונה הכוללת שהובאה לפני בית המשפט אני מורה כי על הנתבעים לשלם לתובעת סך כולל של 2,047 ₪ (המשקף אחריות יחסית של 25%). בנסיבות העניין – אין צו להוצאות.

הסכום האמור לעיל ישולם בתוך 30 יום מהיום, שאם לא כן יישא הפרשי הצמדה וריבית כדין מהיום ועד לתשלום בפועל.

ניתן היום, ד' אדר ב תשע"ד, 06 מרץ 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: נטלי מלכה
נתבע: עוטמן חסן ובניו
שופט :
עורכי דין: