ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נאוה סירטו נגד הפניקס גמל בע"מ :

נאוה סירטו
המבקשת
-
הפניקס גמל בע"מ
המשיבה

בשם המבקשת – עו"ד יגאל רוזנברג
בשם המשיבה – עו"ד אריאל שמר ועו"ד שלומי אלעד

פסק דין

סגנית הנשיא ורדה וירט-ליבנה

  1. לפני בקשת רשות ערעור על החלטתו של בית הדין האזורי בתל אביב (בתיק ס"ע 22128-03-12 ; השופטת אריאלה גילצר-כץ; החלטה מיום 27.1.14 ), בה נדחתה בקשה שהגישה המבקשת לתיקון כתב תביעה.
  2. באי כוח הצדדים הודיעו כי הם מסכימים להצעת בית הדין לפיה: הבקשה לתיקון כתב התביעה תתקבל, והמבקשת תשלם למשיבה הוצאות בסך 3,500 ₪. כמו כן תישאר פתוחה בפני המשיבה, והצדדים אשר המבקשת מעוניינת לצרף להליך, הדרך להגיש בקשה למחיקה על הסף של כתב התביעה המתוקן.
  3. נוכח הסכמת הצדדים להמלצת בית הדין כאמור לעיל, בקשת רשות הערעור נדונה כאילו ניתנה הרשות, והוגש ערעור על פי הרשות, וזאת בהתאם לקבוע בתקנה 82 לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין) התשנ"ב-1991.
  4. ניתן בזאת תוקף של פסק דין להסכמת הצדדים כאמור בסעיף 2 לעיל.
  5. אין בידי לקבל את בקשת המשיבה להוסיף להסדר הדיוני, כתנאי להמשך ניהול ההליכים בתיק, הוראה למבקשת לשלם את ההוצאות שנפסקו לטובתה עד כה בהחלטות שונות שניתנו בהליך שמתנהל בבית הדין האזורי. בקשה זו חורגת מהדיון בבקשת רשות הערעור שלפניי ואינה רלוונטית אליה כלל. בקשה זו, ככל שהמשיבה עומדת עליה, מקומה להידון בבית הדין האזורי.
  6. המבקשת תשלם למשיבה את סכום ההוצאות על פי ההסכמה כאמור בסעיף 2 לעיל בתוך 30 יום מהיום, שאם לא כן הסכום האמור ישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק עד למועד התשלום בפועל.

ניתן היום, ח' אדר ב תשע"ד (10 מרץ 2014) בהעדר הצדדים ו יישלח אליהם.


מעורבים
תובע: נאוה סירטו
נתבע: הפניקס גמל בע"מ
שופט :
עורכי דין: