ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין פלאפון תקשורת בע"מ נגד שעיה קטן :


בפני כבוד הרשם בכיר אמיר צ'כנוביץ

משיבה/תובעת

פלאפון תקשורת בע"מ

נגד

מבקש/נתבע

שעיה קטן

החלטה

החלטה זו הינה בבקשת הנתבע להורות על סילוק על הסף של כתב התביעה מחמת אי הגשת תצהיר גילוי מסמכים כנדרש ע"פ התקנות, באשר לא פרטה התובעת כל המסמכים שבידה ואף לא צרפה העתק של כל המסמכים הנדרשים לתביעה והמצויים בידה.
לטענת הנתבע התובעת התעלמה מפניות הנתבע ולהעתקי המסמכים שהמציאה לתיק בימ"ש לא צורפו העתקי פניות הנתבע לתובעת, והעתקי תשובות התובעת לנתבע.
לאחר שעיינתי בבקשה ובתגובות ב"כ הצדדים, אני סבור כי יש לדחות את הבקשה מהנימוקים שפורטו בתגובת ב"כ התובעת. מעיון בבקשה ובתגובות ב"כ הצדדים, אני סבור כי רשימת המסמכים על המסמכים שצורפו לה, שהוגשו לבימ"ש מטעם התובעת נערכה כדין.
בניגוד לנטען בבקשה, התובעת הגישה בהתאם להוראת תקנה 214ח' לתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד- 1984, לבית המשפט ביום 20.2.14 תצהיר לאימות העובדות שבכתב התביעה וכן, רשימת מסמכים והעתק המסמכים הנזכרים ברשימה.
טענת הנתבע בבקשתו ובתגובה מטעמו הינה כי התובעת לא פרטה ברשימת המסמכים ולא צרפה את כל המסמכים הנוגעים לתביעה ולענין זה, מתייחס להעדר איזכור ו/או צירוף של מכתבי פניה שביצע לתובעת (ס' 14 לבקשה).
מקובלת עלי טענת ב"כ התובעת בתגובתה לבקשה, לפיה דרישתו של הנתבע להמציא לו את מכתבי פנייתו לתובעת, מסמכים אשר יצאו תחת ידו וממילא נמצאים ברשותו ואף צורפו מטעמו לבקשתו (נספח ב' ו- ג' לבקשה) הינה דרישה חסרת תום לב אשר יש בה כדי להכביד על ניהול ההליך.
לאור דחיית הבקשה, מחייב את הנתבע לשלם לתובעת הוצאות בסך 750 ₪ (כולל מע"מ) אשר ישולמו תוך 30 ימים מהיום.
לנוכח התוצאה נשוא החלטה זו , הבקשה להארכת מועד להגשת כתב הגנה, נדחית, והנתבע יגיש כתב הגנתו עד ליום 17.3.14.

המזכירות תשלח החלטה לצדדים בדואר.

ניתנה היום, ח' אדר ב תשע"ד, 10 מרץ 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: פלאפון תקשורת בע"מ
נתבע: שעיה קטן
שופט :
עורכי דין: