ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית רהט נגד הסתדרות העובדים הכללית החדשה- הסתדרות המעו"ף, מרחב הנגב :

עיריית רהט
המערערת
-
הסתדרות העובדים הכללית החדשה
המשיבה

בשם המערערת – עו"ד לואיז ספורטס
בשם המשיבה – עו"ד אלעד מורג

פסק דין

סגנית הנשיא ורדה וירט-ליבנה

  1. לפניי ערעור על פסק דינו של בית הדין האזורי בבאר שבע (השופט משה טוינה ונציגי הציבור מר משה פרג וגב' פסה מרקוביץ; ס"ק 41017-03-12) בו התקבלה בקשת צד בסכסוך קיבוצי שהגישה המשיבה כך שנקבע כי המערערת תשלם שכר לעובדים שלא התייצבו לעבודתם ביום 11.12.11 (בו השביתה המשיבה את מקום העבודה), למעט עובדים שמקום עבודתם במוסדות החינוך, בצירוף פיצויי הלנת שכר, וזאת במשכורת חודש פברואר 2013.
  2. לאחר הדיון שהתקיים בפני מותב בית הדין ביום 9.7.13, ניתנה לצדדים שהות לצורך ניהול משא ומתן ביניהם על מנת לסיים את ההליך בדרכי שלום. משהבשיל המשא ומתן, הודיעו הצדדים כי עלה בידם להגיע להסכם הפשרה כדלקמן:

"א. פסק הדין נשוא הערעור יבוטל בהסכמה.
ב. שכר העבודה ששולם לכלל עובדי המערערת מכוח פסק הדין קמא יוותר בידיהם.
ג. אשר לפיצויי ההלנה שנפסקו בפסק הדין קמא בגין הסכום שבסעיף ב' לעיל, ינהגו הצדדים כדלקמן:

  1. המערערת תערוך ותמציא לידי המשיבה תוך 30 יום ממועד מתן תוקף של פסק דין להסכם זה, חישוב של הסכומים ששולמו לכל אחד מהעובדים בהתאם לפסק הדין קמא, בחלוקה לרכיבי שכר ולפיצויי הלנה.
  2. במועד תשלום המשכורת העוקב להמצאת החישוב, תנכה המערערת 50% מרכיב פיצויי ההלנה שבחישוב משכר של כל אחד מהעובדים שקיבלו את התשלום".
  3. יפה עשו הצדדים, אשר הגיעו להסכם האמור לאחר ניהול משא ומתן ביניהם.
  4. ניתן בזאת תוקף של פסק דין להסכם הפשרה בין הצדדים כאמור בסעיף 2 לעיל. אין צו להוצאות.

ניתן היום, ח' אדר ב תשע"ד (10 מרץ 2014) בהעדר הצדדים ו יישלח אליהם.


מעורבים
תובע: עירית רהט
נתבע:
שופט :
עורכי דין: