ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מונא עזירי נגד אופק שירותי נקיון :

לפני:

כבוד הרשמת דניה דרורי

התובעת
מונא עזירי
-
הנתבעת
אופק שירותי נקיון

פסק דין

1. הליך זה נפתח בהגשת כתב תביעה ביום 13.6.13.
לאחר שההזמנה לדין שנשלחה על-ידי מזכירות בית הדין לנתבעת חזרה משום שלא מצאה בכתובת עליה דיווחה התובעת – נשלחה לתובעת הודעת מזכירות לפיה עליה לדאוג להמצאת כתב התביעה, הדרישה להגיש כתב הגנה והזימון לדיון שנקבע ליום 14.10.13 – לידי הנתבעת.

2. בדיון שנקבע ליום 14.10.13 לא הגיע מי מהצדדים וניתן פסק-דין המורה על מחיקת התביעה.

3. ביום 14.11.13 עתרה התובעת לביטול פסק-הדין שניתן בהעדר התייצבות, בטענה כי חל חג במועד שנקבע לדיון והתובעת לא היתה מודעת להליכים הנדרשים לצורך דחיית מועד הדיון. בהחלטה מאותו מועד בוטל פסק-הדין שניתן בהעדר התייצבות התובעת, ונקבע מועד לדיון נוסף בתביעה. עוד נקבע בהחלטה כי במועד הדיון תציג התובעת אסמכתאות בדבר המצאת כתב התביעה והדרישה להגיש כתב הגנה לידי הנתבעת.

4. לדיון שהתקיים ביום 30.1.14 התייצבה התובעת. בדיון הוברר כי התובעת טרם המציאה לנתבעת את כתב התביעה והדרישה להגשת כתב הגנה. לפיכך נקבע בהחלטה מאותו מועד כי על התובעת להמציא לנתבעת את המסמכים הנ"ל לרבות זימון לדיון שיקבע, וזאת במסירה אישית, ועד ליום 2.3.14. עוד נקבע בהחלטה כי תוך 30 ימים ממועד הדיון – על התובעת להגיש הודעה לבית הדין בדבר המצאת המסמכים ולצרף אסמכתאות מתאימות תוך 30 ימים, שאם לא כן תימחק התביעה.

5. משחלף המועד שנקבע בהחלטה מיום 30.1.14, ועיון בתיק מעלה כי לא הוגשה כל הודעה מטעם התובעת – אני מורה על מחיקת התביעה.
אין צו להוצאות.

ניתן היום, ח' אדר ב תשע"ד, (10 מרץ 2014), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .


מעורבים
תובע: מונא עזירי
נתבע: אופק שירותי נקיון
שופט :
עורכי דין: