ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רחל פריג נגד דרכים שירותי דרך וגרירה בע"מ :

בפני כבוד השופט דוד גדעוני
התובעת
רחל פריג

נגד

הנתבעת
דרכים שירותי דרך וגרירה בע"מ


נוכחים:
אחי התובעת – מר אופיר פריג' (בלווית אימו)
נציגת הנתבעת – מר ניר מלמד (עובד החברה)

פרוטוקול

נציג הנתבעת: העד שלנו שהיה במקום הינו גרריסט שאיננו עובד חברה, הוא נמצא כאן בחוץ.

מר פריג' לאחר שהוזהר כדין:
אני קראתי לגרר דרך הנתבעת. הרכב הזה לא נגרר מעולם. קראתי את כתב ההגנה וטענה כי העיריה גררה את הרכב הזה. פניתי לעיריה ואני מבקש למסור לבית המשפט את תשובת העיריה, לפיה עולה כי העיריה הפסיקה לגרור רכבים מ 2005.

נציג הנתבעת: נאמר לנו על ידי התובעת או מישהו אחר מטעמה כי הרכב נגרר בעבר.

אחי התובעת: מעולם לא אמרנו שהרכב נגרר. דיברתי עם השמאי בטלפון ושאלתי אותו כי אם גוררים רכב מקדימה האם תתכן כי תהיה לו מכה בצד, השיב שלא.

נציג הנתבעת: אבקש להגיש הקלטה.

הצדדים: אנו מסכימים ומסמיכים את בית המשפט לפסוק בתובענה דנן על פי שיקול דעתו, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד- 1984, ללא נימוקים.
הובהר לנו כי בהכרעה מסוג זה רשאי בית המשפט לקבל את כל התביעה או לדחות את כל התביעה, או לקבלה לשיעורין, הכל על פי שיקול דעת בית המשפט, לרבות משיקולי פשרה וצדק, ללא קביעות וללא נימוקים. עוד הובהר כי בנסיבות אלה, הסיכוי לדיון בערעור הוא קלוש.

הצדדים: לאחר שבית המשפט הסביר לנו - אנו מאשרים שאנו מבינים ושמקובל עלינו.

מר עאמר מלאכי לאחר שהוזהר כדין:
אני זה שהחלפתי את הגלגל, אני בעצמי. אני ממקם את הג'ק במקום שלו. כשהגעתי לאוטו, הנזק הזה לא היה באוטו בכלל. היה מקדימה נזק קטן. אני עשרים שנה עובד באותה חברה. אני לא זוכר מי היה ליד האוטו. אף אחד לא אמר לי כי עשו לו נזק באוטו. אם הוא התקשר לחברה אחרי שעזבתי את המקום, אני לא יודע. אני לא יודע אם הוא עשה את הנזק אחרי שאני עזבתי את המקום. הנזק אולי נגרם מזה שעלה על המדרכה או חנה במקום לא טוב. אני החלפתי לו את הגלגל בשעות הלילה בשעה 01:00 בערך, המקום היה מואר.

התובע לשאלת בית המשפט: פניתי לנתבעת עוד באותו היום, הנתבעת הבטיחה כי תטפל בעניין ולאחר שלא טופל אחרי שבוע, הופנתי לגב' רוית, היא בקשה ממני לשלוח תמונות במייל והסבירה כי החברה תפטור העניין. המתנתי לתשובה מהחברה שלא הגיעה. בסה"כ שלחתי שלושה מיילים ויש לי את התיעוד שלהם. אח"כ לקחתי שמאי, דוח שמאי נשלח לפני הגשת התביעה.


החלטה
פסק הדין ישלח לצדדים בדואר.

ניתנה והודעה היום ד' אדר ב תשע"ד, 06/03/2014 במעמד הנוכחים.

דוד גדעוני, שופט

הוקלד על ידי אורנה גוזלן


מעורבים
תובע: רחל פריג
נתבע: דרכים שירותי דרך וגרירה בע"מ
שופט :
עורכי דין: