ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יוסף חדד נגד ישראל בכר :

בפני כבוד השופטת ד"ר איריס סורוקר
התובעים
1. יוסף חדד

2. עמית מיטרני

נגד

הנתבע
ישראל בכר


נוכחים:
התובעים וב"כ עו"ד דוד נבו כהן

פרוטוקול

ב"כ התובעים:
זומנו להיום. אתמול נשלחה אליי בקשה מוסכמת לדחיית הדיון הקבוע בצהריים, והובאה לידיעתי רק בשעות הערב ושלחתי תשובה בפקס לחברי עו"ד מוסקוביץ לגבי בקשתו לדחיית הדיון עקב מחלתו רק אתמול בלילה. מעבר לכך, לא ידוע לי כלום על בקשה שהוא הגיש עד הגיעי לכאן. הוא צירף אישור מחלה שהוא חולה מ- 3/3 עד 5/3 ולא הגיש את זה על פי נוהל 10.1 ולא ניסה לשלוח עו"ד אחר. לא מדובר בתיק ענק ומורכב, סה"כ זה תיק שמדובר על סעיף 1 שאפשר לשלוח עו"ד אחר על פי הנוהל, מה גם שטענותיי הקודמות מהדיון הקודם מיום 18.12.13 וגם בבקשות לדחייה שהיו, חזרתי וטענתי שהנתבע משתמש בבימ"ש כפלטפורמה לתכסיסנות ודחיות הדיונים.
היום בבוקר התקשרו אליו שוב, לוודא שהוא קיבל את הפקס והמייל שלי, הוא היה בנסיעה. אמר "אני לא אהיה כל היום במשרד, אהיה מחר ואראה את זה". לא טרח לומר ששלח בקשה לבימ"ש לדחות את הדיון.
תאריך 13.3.14 נוח לנו . אני רק חוזר על הדברים כדי לראות איך הוא משתמש בבימ"ש כפלטפורמה לתכסיסנות.

מר חדד:
מההתחלה שניגשנו אליו והוא אמר לי כל הזמן משפט אני כרגע בגיל 42 בפעם השניה בבית משפט. לא רציתי, דחיתי ב- 8 חודשים כדי להתפשר איתו. הוא אומר לי כל מילה שניה שלו זה משפט. 5 ימים לפני המשפט הקודם הוא פתאום סגר כרטיס טיסה להודו. עכשיו עוה"ד שלו אומר שהוא חולה. יש לי הוכחות שהוא אומר שהוא ידחה אותי גם שנה-שנה וחצי אם צריך. ניסיתי להתפשר איתו בכסף, הוא פשוט מנסה לסחוט אותי על ימין ועל שמאל.

ב"כ התובעים:
בימים האחרונים, מוצ"ש או ראשון, הובא לידיעתי שכל הטיעונים האלה שאני אומר וגם מה שהתובע אמר, יש קלטת המעידה על זה. הקלטה של שיחה שהיתה ביניהם, שהגיעה השבוע אליי ואולי נוכל לקבל אישור להציגה כראיה, שבאמת כל הניסיונות הם לדחות ולדחות את המשפט ואת ההליכים.

החלטה

  1. התובעים וב"כ התייצבו לדיון.
  2. בהחלטה קודמת מהיום קיבלתי את בקשת ב"כ הנתבע לדחות את מועד הדיון וזאת מחמת שטען למחלה והגיש אישור מחלה. באישור נרשם כי הוא סובל מבעיית גסטרו אקוטית, מזה 3 ימים. נתתי משקל לכך שמדובר בעוה"ד שטוען למחלתו שלו, וכי לפי רישומי התיק אין עורכי דין נוספים במשרדו. מועד הדיון נדחה לזמן קצר – ליום 13.3.14.
  3. נרשמו טענות ב"כ התובעים כמפורט בפרוטוקול לעיל.
  4. דיון ההוכחות יתקיים כמתוכנן וביהמ"ש מורה לנתבע ולב"כ להתייצב לדיון. יתקיים דיון מלא, לרבות שמיעת סיכומים.

ניתנה והודעה היום ג' אדר ב תשע"ד, 05/03/2014 במעמד התובעים וב"כ.
המזכירות תעביר עותק הפרוטוקול לב"כ הנתבע בפקס ובדוא"ל ובדואר רשום.

איריס סורוקר, שופטת


מעורבים
תובע: יוסף חדד
נתבע: ישראל בכר
שופט :
עורכי דין: