ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ואיט (קלמנטייב) נגד ראובן סרבי :

25 פברואר 2014
לפני: כבוד השופטת אופירה דגן-טוכמכר

התובע:
ארתור ואיט (קלמנטייב)

-
הנתבע:
ראובן סרבי

החלטה

  1. במהלך שבוע הקד"מים המרוכז שהתקיים בבית הדין, התקיימה בפני ישיבת קדם משפט בתיק זה. בסיום הישיבה הודיעו הצדדים כי הם מבקשים כי תנתן להם ארכה על מנת להמשיך את ההדברות ביניהם, בניסיון להגיע להסדר מוסכם שייתר את המשך ההתדיינות בתיק.
  2. מהודעה שנמסרה לבין הדין עולה כי הצדדים לא הצליחו לגשר על המחלוקות שביניהם ולפיכך התיק יועבר למזכירות לצורך קביעה להוכחות בפני מותב.
  3. לחקירת עדי התובעת יוקצו שעתיים, לחקירת עדי הנתבעת שעתיים. הצדדים יתייצבו לישיבת ההוכחות כשהם ערוכים להשמעת סיכומים בעל פה. החלטה בדבר הגשת סיכומים בכתב תהיה נתונה לשיקול דעתו של המותב הדן בתיק.
  4. הצדדים יגישו את העדויות הראשיות שלהם ושל עדיהם בתצהירים, בצירוף כל המסמכים שברצונם להסתמך עליהם. העתקי התצהירים והמסמכים יועברו ישירות לצד השני.
  5. על התובע/ת להגיש התצהירים כאמור עד ליום 28/3/14 והנתבע/ת תוך 30 יום מקבלת תצהירי התובע/ת.
  6. לא יוגשו תצהירי התובע במועד, תימחק התובענה על הסף עפ"י תקנה 44 (3) לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין) תשנ"ב – 1991, בלי התראה נוספת.

לא יוגשו תצהירי הנתבע במועד, יחשב הנתבע כמי שאין בדעתו להגיש ראיות.
סירב עד לאמת דבריו בתצהיר, או שלא עלה בידי צד לבוא עימו בדברים, יגיש אותו צד למזכירות בית הדין בקשה להזמנת אותו עד שיעיד בפני בית הדין במועד ישיבת ההוכחות.
בבקשה האמורה, יפורטו הסיבות בגינן מבוקש להעיד עדים שלא בתצהיר, מהות העדות והרלוונטיות שלה להליך. הבקשה תוגש לא יאוחר ממועד הגשת תצהירי הצד המבקש.
7. (ימי הפגרה יבואו במנין הימים).
8. לעיון המותב הדן בתיק ביום 29/3/14.

ניתנה היום, כ"ה אדר תשע"ד, (25 פברואר 2014), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: ואיט )קלמנטייב)
נתבע: ראובן סרבי
שופט :
עורכי דין: