ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין דני דנקנר נגד מדינת ישראל :

ע"פ 677/14

המבקש:
דני דנקנר

נ ג ד

המשיבה:
מדינת ישראל

בקשה לעיכוב ביצוע גזר הדין של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו בת"פ 47038-10-12 מיום 19.12.2013 שניתן על-ידי השופט הבכיר צ' גורפינקל

בשם המשיבה:
עו"ד ד"ר מאור אבן חן

החלטה

1. המבקש הורשע על-פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון במרמה והפרת אמונים בתאגיד, בפגיעה בניהול תקין של עסקי תאגיד בנקאי, ובשתי עבירות של קבלת דבר בתחבולה, ונדון לשנת מאסר בפועל, שנת מאסר על-תנאי, וקנס כספי בסך של 1,000,000 ₪.

2. המבקש הגיש ערעור על רכיב המאסר שבגזר הדין, ובד בבד ביקש לעכב את ביצוע עונש המאסר עד למתן פסק דין בערעור. המשיבה מתנגדת לנימוקי הבקשה ואינה מסכימה לטענות המבקש באשר לסיכויי הערעור.

3. כשלעצמי, לא אדרש לסיכויי הערעור לגופו של עניין, אין צורך בכך לשם הכרעה בבקשה לעיכוב הביצוע. בהתחשב עם אורכה של תקופת המאסר, על מנת לאפשר למבקש לממש את זכות הערעור, וכדי שלא ירצה את עונשו בטרם יישמע ערעורו, מן הראוי לעכב את ביצוע עונש המאסר. כך מורה ההלכה הפסוקה, ולכך מסכימה גם המשיבה.

4. אני מורה אפוא על עיכוב ביצוע עונש המאסר עד למתן פסק דין בערעור. עיכוב הביצוע אינו חל על תשלום הקנס, וזה יֵעשה במועדים כפי שקבע בית המשפט המחוזי. צו עיכוב היציאה מן הארץ יעמוד בעינו.

5. דיון בערעור ייקבע בהקדם.

ניתנה היום, ‏כ"ח בשבט התשע"ד (‏29.1.2014).

ש ו פ ט


מעורבים
תובע: דני דנקנר
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: