ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יצחק שמולה שוקרון מרים -בעצמה. נגד עו"ד דן מיכאל-בעצמו. :

בפני כבוד השופטת הבכירה אביבה טלמור
התובעת
יצחק שמולה שוקרון מרים -בעצמה.

נגד

הנתבע
עו"ד דן מיכאל-בעצמו.

צד ג'
מדינת ישראל רשות האכיפה והגביה-ע"י נופר גונן (מתמחה).

פרוטוקול

התובעת:
אני קיבלתי את כתב ההגנה של צד ג' שזה מדינת ישראל רשותה אכיפה והגבייה וגם את הודעת צד ג' שנשלחה ע" הנתבע. אני מציינת שהנתבע הוא עו"ד במקצועו וגם מי שמייצגת את צד ג' היא מתמחה, כלומר, משפטנית כך שאני גם שוקלת פניה לעו"ד שייצג אותי בתיק זה ויוכל להעלות את כל הטענות המשפטיות והעובדתיות שיש לי כלפי הנתבע וכלפי צד ג'.
אני מעוניינת להביא את כל הראיות שלי ואת כל העדויות שלי ואם יהי צורך לזמן עדים והכל אחרי שאני אתייעץ עם עו"ד בעניין ואשקול הגשת תביעה שבה אעלה את כל טענותיי לבהמ"ש השלום. אני מבקשת לפטור אותה מהוצאות.

הנתבע:
אני מסכים תוך שאני מבקש שירשם שאני שומר לעצמי את מלוא טענותיי העובדתיות והמשפטיות ואם תוגש נגדי תביעה לבהמ"ש שלום או לכל ערכאה שהיא אני אעלה את כל טענותיי גם לנושא ההוצאות. הודעת צד ג' תמחק שעה שנמחקת התביעה כאמור תוך שהנתבע שומר לעצמו את מלוא טענותיו נגד צד ג' ואם תוגש תביעה כל שהיא יוכל הנתבע להעלות את טענותיו כנגד צד ג'.

נציגת צד ג':
אני מסכימה תוך שאני מבקש ת שירשם ש צד ג' שומר לעצמ ו את מלוא טענות יו ה עובדתיות והמשפטיות ואם תוגש נגדו הודעת צד ג' או תביעה כל שהיא לבה מ"ש שלום או לכל ערכאה שהיא צד ג' יעלה את כל טענותיו גם לנושא ההוצאות. צד ג' שומר לעצמו את הזכות שאם תוגש נגדו הודעת צד ג' או תביעה כל שהיא יעלה את מלוא טענותיו כנגד הודעת צד ג' או כנגד תביעה כל שהיא כאמור.


החלטה

לבקשת התובעת ולאחר שמיעת תגובת הנתבע וצד ג', הכל כמפורט בפרוטוקול לעיל, אני מורה על מחיקת תביעת התובעת ומחיקת הודעת צד ג'- הכל ללא צו להוצאות.

ניתנה והודעה היום י"א שבט תשע"ד, 12/01/2014 במעמד הנוכחים.

אביבה טלמור, שופטת בכירה

הוקלד על ידי ליהי ולדמן


מעורבים
תובע: יצחק שמולה שוקרון מרים -בעצמה.
נתבע: עו"ד דן מיכאל-בעצמו.
שופט :
עורכי דין: