ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שלייפמן נגד שיראל אינטגרציית מערכות בע"מ :

בקשה מס' 1- צירוף מבקשים ומינוי מפרק זמני
בפני כבוד השופט א' קיסרי

מבקשים
יקטרינה נאומוב ו-36 אחרים

נגד

משיבים

  1. שיראל אינטגרציית מערכות בע"מ
  2. כונס נכסים רשמי

החלטה

עיינתי בבקשה ובנימוקיה ואני מחליט לדחות את הבקשה, במתכונת בה הוגשה, היינו, לצרוף המבקשים כצדדים נוספים לתיק. משהוגשה בקשת הפירוק, ואם יינתן צו פירוק, כל אחד מן המבקשים בבקשה זו הוא – על פי הנטען – נושה של המשיבה 1 ("החברה") וככזה אין צורך בצירופו הפורמלי כצד בתיק.

עתירה נוספת הייתה למנות למשיבה מפרק זמני ולאחר שבא כוח מבקש הפירוק הודיע שאין לו התנגדות למנוי מפרק זמני אני מחליט לקבל את הבקשה. בא כוח מבקש הפרוק עתר אמנם לשהות לבחון את התאמתו של בא כוח המבקשים כאן לתפקיד אולם לאחר ששקלתי בדבר החלטתי שאין מקום לכך. הבקשה הוגשה ביום 15.12.13 והומצאה בסמוך לאחר מכן לבא כוח מבקש הפרוק ובנסיבות איני רואה טעם או תועלת בהשהיה נוספת של מתן ההחלטה בבקשה זו. אציין כי העובדה שביקשתי את תגובתו של בא כוח מבקש הפרוק לבקשה זו אינה מבוססת על כך שלמבקש הפרוק מעמד מיוחד או עדיפות בשאלת מינוי מפרק זמני, אולם סברתי שיתכן ויש בידו טעם התנגדות למינוי כזה ומשהסתבר שאין, אני מקבל חלק זה של הבקשה.

בהתאם לכך אני ממנה את עורך דין נ' מאיוסט מ"ר 54559 מרח' קרן היסוד 22 קרית ביאליק להיות המפרק הזמני של החברה. מינויו יכנס לתוקף לאחר שיפקיד במזכירות בית המשפט כתב התחייבות אישית בסכום של 50,000 ₪ להבטחת פיצוי בגין כל נזק שיגרם כתוצאה מהפרת התחייבויותיו.

ניתנת בזאת סמכות למפרק הזמני לאתר ולתפוס את כל נכסי החברה, מוחשיים ובלתי מוחשיים ולשמור עליהם , וכן לפעול ככל הדרוש לשם גביית חובות המגיעים לחברה.

דו"ח ראשון יוגש תוך 45 ימים.

ניתנה היום, כ"ב טבת תשע"ד, 25 דצמבר 2013, בהעדר הצדדים.

הוקלד על ידי זמירה


מעורבים
תובע: שלייפמן
נתבע: שיראל אינטגרציית מערכות בע"מ
שופט :
עורכי דין: