ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד חמד(עציר) :

21481-01-14

בפני: כבוד ה שופט דני צרפתי
המבקשת
מדינת ישראל

נגד

המשיב
ויסאם חמד (עציר)


נוכחים:
בשם המבקשת עו"ד שילה ענבר
בשם המשיב עו"ד חאלד אבו אחמד ועו"ד מארון אבו נסאר
המשיב הובא באמצעות הליווי

פרוטוקול

עו"ד אבו נסאר ועו"ד אבו אחמד : אמנם תיק החקירה טרם צולם אולם עיקרי האירועים והחשדות מוכרים לנו משלבי החקירה. על כן ולצורך הבקשה בלבד, נסכים לאשר קיומן של ראיות לכאורה ועילות מעצר. שומרים על זכותנו לטעון לעוצמת הראיות ככל שהדבר יהיה רלבנטי במסגרת הדיון הבא בו נתמקד בשחרור המשיב לחלופת מעצר לאחר הכנת תסקיר. תשומת לב בית משפט כי מדובר בצעיר ללא עבר פלילי. על בסיס המפורט, נסכים להמשך המעצר עד לדיון הבא. נבקש להזמין תסקיר מעצר.

עו"ד ענבר: כרקע אני מציינת שמדובר בשני שותפים כאשר על פי כתב האישום הוא היה עם עוד שניים. אחד שוחרר והשני בבריחה. בנסיבות אלה לא נסכים לחלופה ועל כן לא מסכימה להזמנת תסקיר מעצר.


החלטה

בפניי בקשה למעצר המשיב עד תום ההליכים נגדו.

לצורך הבקשה אישרו ב"כ המשיב קיומן של ראיות לכאורה ועילות מעצר, ביקשו להתמקד באפשרות שחרור המשיב לחלופת מעצר.

בהקשר זה הסכימו ב"כ המשיב כי הדיון בשחרור לחלופה יתקיים לאחר הכנת תסקיר שיבחן את היבטי המסוכנות וחלופת המעצר המוצעת לגביו.

בהקשר זה שמורה הזכות למשיב לטעון לעוצמת הראיות ככל שהדבר יהיה רלבנטי בעת הדיון העתידי במסגרת תיבחן האפשרות לשחרר לחלופה כאמור.

בשלב זה ולשלמות התמונה, מורה על הכנת תסקיר מעצר בעניינו של המשיב, כאשר לא יכולה להיות מחלוקת כי אין מקום לטענה כי בעניינו לא תשכון כל חלופת מעצר באופן קטגורי, זאת הן בזיקה לעובדות המעשה והן לגבי נתוניו של המשיב שהינו צעיר נעדר עבר פלילי.

תסקיר המעצר יושלם עד ליום 2/2/2014.

קובע להמשך דיון ליום 3/2/2014 שעה 13:30.

פרטים ליצירת קשר מטעמי יעילות עו"ד חאלד אבו אחמד טל- 046080806, פקס - 046460022 ועו"ד אבו נסאר טלפקס – 046556652, המשיב שוהה במתקן מעצר צלמון.

על יסוד הסכמת ב"כ המשיב מורה על המשך מעצרו של המשיב עד החלטה אחרת.

המשיב יובא באמצעות הליווי לדיון שנקבע.

ניתנה והודעה היום י"א שבט תשע"ד, 12/01/2014 במעמד הנוכחים.

דני צרפתי, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: חמד(עציר)
שופט :
עורכי דין: