ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יגאל ברקוביץ נגד יובל סברנסקי :

בקשה מס' 26
בפני כבוד השופטת הבכירה, עיריה מרדכי

מבקש

יגאל ברקוביץ

נגד

משיב

יובל סברנסקי

החלטה

בבקשה זו למתן פסק דין בהעדר הגנה מטעם המשיב (הנתבע 2), טוענת ב"כ התובע כי התביעה הומצאה לידי הנתבע 2 ביום 6/11/13, "באמצעות עורך דין שמואל פאר".

עו"ד פאר הודיע לבית המשפט ולב"כ התובעים כי אינו מייצג את הנתבע בתיק זה וכי בעבר ייצג את הנתבע בהגשת בקשה לצו קיום צוואה של אימו ז"ל, בלבד. כן, ציין עו"ד פאר כי הוא לא קיבל יפוי כח מהנתבע 2 לכל מטרה אחרת, והינו רואה את הממצאה לידיו כמסע דיג, הגובל בחוצפה ואף ביקש אז הוצאות, בגין האמור.

בבקשה מציינת ב"כ המבקש בעצמה כי עו"ד פאר אכן טען טענות אלה, אך הוא "סירב" להמציא לידיה תצלום יפוי בכח שהוא קיבל בזמנו מהנתבע 2, על כן הינה סבורה שיש באמור כדי לבסס בקשה זו לראות את ההמצאה לידיו , כהמצאה כדין לידי הנתבע 2.

מאחר ואיני סבורה לכאורה, כי די בנטען בבקשה כפי שהו גשה, כדי להיעתר לה ובטרם אבקש תגובה מטעם עו"ד פאר (באם בכלל), תתכבד ב"כ המבקש להמציא לידי בית המשפט את אותה הפסיקה המחייבת ו/או מנחה שבה נקבע כי יש לראות בעו"ד שהגיש בעבר בקשה לקיום צוואה בשם לקוח, ככתובת להמצאת כתבי בי-דין בהליכים אחרים לידי הלקוח (שעה שעל פי חומר הראיות מדובר בלקוח המתגורר בחו"ל). כן, תמציא את הפסיקה או המקור המשפטי הקובעים את זכותה לדרוש מעורך הדין האמור "גילוי מסמכים" והצגת יפוי הכח שהוא קיבל המסגרת ההליך אחר .

הדבר יבוצע בתוך 21 יום.
בהעדר ביצוע, תימחק הבקשה מאליה.

ניתנה היום, כ"ט טבת תשע"ד, 01 ינואר 2014, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יגאל ברקוביץ
נתבע: יובל סברנסקי
שופט :
עורכי דין: