ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אדמון בלוט נגד טבעפוסט בע"מ :

בפני כבוד השופט יגאל גריל, ס. נשיא
המבקשות:

  1. טבעפוסט בע"מ
  2. מרינה פטריות הגליל בע"מ

שתיהן על ידי עוה"ד יוחאי שלף ואח'

נגד

המשיבים:

  1. אדמון בלוט
  2. אומימה בלוט
  3. בלוט סימון
  4. חנאן בלוט
  5. עמאד פלאח

ע"י ב"כ עו"ד נפתלי גולן

החלטה

ב"כ המבקשות עותר לאפשר לו הגשת שלוש תעודות עובד ציבור ושני תצהירים כדלקמן:

1. תעודת עובד ציבור של מר שלמה כץ, ששימש כמנהל מחוז הצפון במשרד להגנת הסביבה, בהתייחס למכתבו מיום 31.8.08, שצורף כנספח ו' לתגובה לבקשת האישור.

2. תעודת עובד ציבור של מר נביה אסעד, ראש המועצה המקומית כסרא-סמיע, בהתייחס למכתבו מיום 25.6.13 שצורף במסגרת נספח ט' לתגובה לבקשת האישור.

3. תעודת עובד ציבור של מר שמעון גואטה, ראש המועצה האזורית מעלה יוסף, בהתייחס למכתבו מיום 17.7.13 שצורף במסגרת נספח ט' לתגובה לבקשת האישור.

4. תצהירו של מר דוד טדגי, יו"ר ועד הישוב פקיעין החדשה, בהתייחס למכתבו מיום 16.6.13 (במסגרת נספח ט' לתגובה לבקשת האישור).

5. תצהירו של מר יוסי לוי, יו"ר כפר שיתופי חוסן, בהתייחס למכתבו מיום 5.3.13 (במסגרת נספח ט' לתגובה לבקשת האישור).

ב"כ המשיבים מתנגד לבקשה בנימוק שאין למ בקשות כל הסבר מדוע לא הוגשו מסמכים אלה בד בבד עם הגשת תגובתן לבקשת האישור, זאת במובחן מן המ שיבים שידעו מראש ששלושת העדים מטעמם לא ייענו לדרישה להגשת תצהיר או תעודת עובד ציבור אלא בהוראת בית המשפט, ואין דין בנימוק שיש "לאזן" בין הצדדים ולאפשר גם ל מבקשות להגיש כיום תעודות עובד ציבור ותצהירים (כפועל יוצא מהחלטת בית המשפט מיום 17.10.13 שנעתרה לבקשת המשיבים להזמין שלושה עדים מטעמם).

שקלתי את עמדותיהם של שני הצדדים. בשים לב לכך שתעודות עובד הציבור שהגשתן מתבקשת, והתצהירים שצירופם מתבקש , מתייחסים למסמכים שצורפו ממילא לתגובתן של המ בקשות ביחס לבקשת האישור, ואין בהם משום הרחבת המסכת העובדתית, ולכאורה אף נראה כי מדובר בתעודות עובד ציבור ותצהירים שעשויה להיות להם רלוונטיות לבירור המחלוקת אשר בין הצדדים, יש מקום להיענות לבקשה שבפניי, מה גם שאין בה כדי לפגוע באינטרסים של המשיבים.

לפיכך, אני נעתר למבוקש.

אין צו להוצאות.

ניתנה היום, ל' כסלו תשע"ד, 03 דצמבר 2013, בהעדר הצדדים.

המזכירות תמציא העתקי החלטה זו לב"כ שני הצדדים.


מעורבים
תובע: אדמון בלוט
נתבע: טבעפוסט בע"מ
שופט :
עורכי דין: