ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יואב הכהן נגד כונס נכסים רשמי מחוז חיפה :

בפני כבוד השופטת ישראלה קראי-גירון

מבקשים

יואב הכהן

נגד

משיבים

1.כונס נכסים רשמי מחוז חיפה
2.עו"ד משה לוי (מנהל מיוחד)

פסק דין

המבקש לא פעל כנדרש בשורת החלטות שניתנו במהלך תיק זה ובפועל מאז חודש אפריל 2013 מגיש בקשות חוזרות ונשנות לארכות מועד אשר נענו עד כה.
עד עתה לא השכיל החייב להוכיח כי הוא ממלא אחר חובותיו בהליך ועד כה לא נסתרה טענת ב"כ הכונ"ר עוד מיום 17/4/2013 כי החייב לא משלם תשלומים לקופת הכינוס לא מגיש דוחות ולא עושה דבר מהנדרש ממנו בהליך למרות ההגנה לה הוא זוכה בהליך זה.
חוסר שיתוף פעולה מצד המבקש כמוהו כזניחת ההליך והתנהגות זו בשם אל לב לחסותו תחת צו הכינוס שניתן בעניינו מהווה התנהגות בחוסר תום לב. לפיכך, אני דוחה את הבקשה הנוספת לארכת מועד ומורה על מחיקת הבקשה לפשיטת רגל על כל השלכותיה.
בנסיבות אלה, שהושתו בצו הכינוס מבוטלות . צו עיכוב יציאה מן הארץ יעמוד על כנו למשך 90 יום נוספים .
שכר המנהל המיוחד והוצאותיו כמו גם שכר השגחת כונ"ר ישולמו מהכספים שנצברו בקופת הכינוס והיתרה תועבר לחלוקה בלשכת ההוצאה לפועל בכפוף לכך כי לא הוטלו עיקולים בעניינו של החייב.
היה ויבקש החייב לחדש ההליכים בתיק זה או להגיש בקשה חדשה באותו ענין תנאי לכך יהיה צירוף פסק דין ז לכל בקשה שתוגש, צירוף אישור כי החייב הפקיד בקופת בית המשפט אליו תוגש הבקשה סכום שיפרע כל חובותיו לקופת הכינוס עד מועד פסק הדין, הוצאות ההליך בסך 1500 ₪ ודוחות בצירוף אסמכתאות וכל המסמכים שנדרש החייב להמציא בהליך ולצורך הכנתם שב ובקש החייב ארכות ארוכות.

המזכירות תשלח פסק דין זה לצדדים.

ניתן היום, ל' כסלו תשע"ד, 03 דצמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יואב הכהן
נתבע: כונס נכסים רשמי מחוז חיפה
שופט :
עורכי דין: