ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אורנה גינדי נגד טיב טעם רשתות בע"מ :


בפני כבוד השופטת ריבה שרון

התובעת

אורנה גינדי

נגד

נתבעות

צד ג'

  1. טיב טעם רשתות בע"מ
  2. הפניקס חברה לביטוח בע"מ

מצוקים חיפה ביג מרכזים

החלטה

הצדדים הגישו תחשיבי נזק . בחנתים. נתתי את הדעת לשאלת החבות, לטענות בדבר אשם תורם לצרכי ההצעה בלבד, בראי הנסיבות הנטענות ותמונות המפגע שצורפו לתחשיב . לגילה של התובעת, עיסוקה, פוטנציאל ההשתכרות, השתכרותה לפני התאונה ובהווה, כשלא נעלם מעיני כי קיימת תק' של כ-10 ' בהן לא עבדה, הפירוט בתחשיבה ביחס לטעמים לכך. לפגיעה הקשה, מהלך הריפוי וההחלמה, הנכויות הזמניות והנכות הצמיתה ועוד.
על יסוד כל המצוי לפני בשלב זה- אני מעריכה את נזקה של התובע ת, לצרכי פשרה, בסך של 308,000 ₪. מסכום זה ינוכו ת קבולי המל"ל במלואם. ליתרה יווספו שכ"ט עו"ד בשיעור המקובל והוצאות משפט. איני מתייחסת לחלוקה בין הנתבעות לצ"ג, שלא התגוננה.
הצעתי אינה מפורטת ולטעמי- כך נכון, בשלב זה. היא אינה מחייבת אפילו את בית-המשפט, אך היא מועלית לאחר מחשבה רבה ועיבוד יסודי של המצוי בפני בשלב זה ויש בה לטעמי כדי להוות קניית סיכונים וסיכויים הדדית הנכונה לשלב זה של הדיון.
הצדדים מוזמנים לבוא בדברים, למצות הדברות ולהודיעני את תוצאותיה בהודעה משותפת שתוגש ע"י ב"כ התובעת, עד לא יאוחר מיום 29/1/14. תשובת התובעת לנתבעות תינתן (ישירות לב"כ) עד ליום 11/12/13. הנתבעות תשבנה (ישירות לב"כ התובע ת) עד ליום 28/1/14.
אין צורך בהודעות ביניים לתיק. בהצלחה.
המזכירות תואיל לשלוח את הצעתי לב"כ הצדדים- בפקס. ב"כ התובעת יעקבו אחר קבלת תשובת הנתבע ות וירשמו לפניהם ת.פ להגשת ההודעה לתיק.

ניתנה היום, ל' כסלו תשע"ד, 03 דצמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אורנה גינדי
נתבע: טיב טעם רשתות בע"מ
שופט :
עורכי דין: