ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עזבון המנוחה שירה רויטבורד ז"ל נגד מגן דוד אדום :

התובעים
1.עזבון המנוחה שירה רויטבורד ז"ל
2.ילנה רויטבורד
3.קונסטנטין רויטבורד
ע"י ב"כ עו"ד נתן רון ואח'

נ ג ד

הנתבעים
1.מגן דוד אדום
ע"י ב"כ עו"ד א' אלרום ואח'
2.שירותי בריאות כללית
3.המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה
ע"י ב"כ עו"ד יחיאל כץ ואח'

החלטה

1. תובענה זו נקבעה להידון לפניי.

2. הצדדים יתייצבו לקדם משפט ביום 26.3.2014 בשעה 09:30.

3. אני מורה על גילוי מסמכים ועיון, הדדי, תוך 30 יום. בתוך המועד הנ"ל רשאים הצדדים למסור שאלונים. תשובות לשאלונים, אם ימסרו, תינתנה תוך 30 יום.

4. כדי ליעל את קדם המשפט ולאפשר לקיים דיון ענייני אני מוסיף ומורה, כי כל הבקשות שיש לדון בהן קודם לשמיעת הראיות, ובפרט אלה שעניינן הליכי גילוי מוקדם, תוגשנה בכתב עד 45 יום לפני מועד קדם המשפט הנ"ל. כל מבקש אחראי לביצועה המידי של מסירה אישית למשיב. עם חלוף 30 יום מיום מסירת הבקשה למשיב יגיש המבקש לבית המשפט הודעה בכתב, שאליה יצורף אישור המסירה למשיב, ובה יבקש מבית המשפט להכריע בבקשה או (לפי העניין) לקבוע אותה לדיון. נוהל זה יחול על כל בקשה בכתב שתוגש במהלך הדיון בתיק זה, אף אם תוגש בשלבים מאוחרים יותר.

5. בקשות לדחיית מועדי דיון שנקבעו ויקבעו בתיק זה תוגשנה בהתאם להוראת נוהל 1-10 (טיפול בבקשות לדחיית מועדי דיון), או (לפי העניין) להוראת נוהל 2 – 10 ((טיפול בבקשות לדחיית מועד מטעמים הקשורים בקיום דיון באותו מועד לפני שופט אחר), אשר יצאו מלפני נשיאת בית המשפט העליון. בקשות שלא תוגשנה באמצעות הטפסים שצורפו להוראות נוהל אלו, או בקשות שלא צורפו להן האישורים הנדרשים, או שנשמטו מהן פרטים רלוונטיים – יכול ותדחנה מטעם זה בלבד. ניתן לעיין בהוראות הנוהל באתר האינטרנט של הרשות השופטת או במזכירות בית המשפט.

6. הנתבעתים יגישו חוות-דעת רפואיות מטעמם עד ליום 3.2.2014.
התובעים רשאים להגיש חוות-דעת משלימה עד ליום 3.3.2014.

7. על-מנת לנצל את הזמן עד לקדם המשפט יודיעו הצדדים עמדתם להעברת הסכסוך ביניהם להליך של גישור או בוררות לפני מגשר או בורר שיוסכם עליו, או אשר ימונה על-ידי בית המשפט.

התובעים יודיעו עמדת ם עד ליום 10.2.2014
הנתבעים יודיעו עמדתם עד ליום 24.2.2014.

8. התיק לעיוני ביום 24.2.2014.

המזכירות תשלח העתקים לבאי כוח הצדדים.

ניתנה היום, כ"ט כסלו תשע"ד, 02 דצמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עזבון המנוחה שירה רויטבורד ז"ל
נתבע: מגן דוד אדום
שופט :
עורכי דין: