ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין חלפון יעקב נגד קופת חולים מכבי :

בפני כבוד השופטת תמר בזק-רפפורט

התובעת

גלית חלפון

נגד

הנתבעות

  1. קופת חולים מכבי
  2. מדינת ישראל - משרד הבריאות

החלטה

  1. הצדדים יתייצבו לקדם משפט ביום 6.2.2014 ב שעה 11:00.
  2. התובעת תתייחס לטענת הנתבעות בדבר התיישנות התביעה, וזאת בתוך 20 ימים. זכות תשובה לנתבעות בתוך 10 ימים נוספים. בשלב זה, לנוכח טענות הסף בדבר התיישנות, וכדי להימנע מהוצאות מיותרות, פטורות הנתבעות מהגשת חוות דעת רפואיות מטעמן.
  3. אני מורה על גילוי מסמכים ועיון, הדדי, תוך 30 יום. בתוך המועד הנ"ל רשאים הצדדים למסור שאלונים. תשובות לשאלונים, אם ימסרו, תינתנה תוך 30 יום.
  4. כדי ליעל את קדם המשפט ולאפשר לקיים דיון ענייני אני מוסיפה ומורה, כי כל הבקשות שיש לדון בהן קודם לשמיעת הראיות, ובפרט אלה שעניינן הליכי גילוי מוקדם, תוגשנה בכתב בהזדמנות ראשונה, ובמידת האפשר עד 45 יום לפני מועד קדם המשפט הנ"ל. כל מבקש אחראי לביצועה המיידי של מסירה אישית של הבקשה לידי הצד המשיב. עם חלוף 30 יום מיום מסירת הבקשה לצד המשיב יגיש הצד המבקש לבית המשפט הודעה בכתב, שאליה יצורף אישור המסירה לצד המשיב, ובה יבקש מבית המשפט להכריע בבקשה או (לפי העניין) לקבוע אותה לדיון. נוהל זה יחול על כל בקשה בכתב שתוגש במהלך הדיון בתיק זה, אף אם תוגש בשלבים מאוחרים יותר.
  5. בקשות לדחיית מועדי דיון שנקבעו ויקבעו בתיק זה תוגשנה בהתאם להוראות הנוהל 1-10 ו - 2-10, אשר יצאו מלפני נשיאת בית המשפט העליון. בקשות שלא תוגשנה באמצעות הטפסים שצורפו להוראות נוהל אלו, או בקשות שלא צורפו להן האישורים הנדרשים או שנשמטו מהן פרטים רלבנטיים – יכול ותידחנה מטעם זה בלבד. ניתן לעיין בהוראות הנוהל באתר האינטרנט של הרשות השופטת או במזכירות בית המשפט.

המזכירות תמציא העתק לב"כ הצדדים ותביא את התיק בפניי ביום 29.12.13 .
ניתנה היום, כ"ג כסלו תשע"ד, 26 נובמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: חלפון יעקב
נתבע: קופת חולים מכבי
שופט :
עורכי דין: