ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נאסרין נאסרין סאלם נגד נאסרין נאסרין סאלם :

בפני כבוד השופטת עירית הוד
המבקשים
נאסרין סאלם

נגד

המשיבים
סאמי סאלם


נוכחים:
מטעם המבקשת: בעצמה וע"י עו"ד מוחמד שאהיב

פרוטוקול

ב"כ המבקשת: חוזר על נימוקי הבקשה. המשיב הוא אחיו של בעלה של המבקשת, כלומר גיסה.

המבקשת: יש סכסוך בינו לבין בעלי אבל הסיבה העיקרית היא אני, תמיד היה מטריד אותי. זה היה כך ממזמן, תמיד היה מסתכל עלי, כאילו רוצה אותי. הוא בעלה של אחותי. ביום 1.11.13 היה מישהו רציתי לתת לו דף, היה עומד ליד ביתי, שאלתי אותו האם הוא יכול לתת לו את הדף, פקח של העיריה, גיסי החל לקלל אותי כי יש סכסוך.

ב"כ המבקשת: מדובר באדם שמטריד את המבקשת מזה שנים, הם בונים קיר בינם לבין הגיסה. פשוט לגבי הקיר הזה יש סכסוך בינו לבין בעלה של המבקשת, על הקיר ועל עליותיו, בינו לבין העיריה. מזה שנים. הסיפור שלו עם מרשתי שמדובר באדם שניסה בכל פעם ובכל עת לפגוע בה, אם מילולית. הוא אמר לה לפני כמה זמן שהיא שייכת לו ולא לאחיו. הוא רצה אותה. מדובר באדם ששם עין עליה. מדובר באדם שכמה פעמים איים עליה אפילו לפגוע בגופה כאשר אמר לה גם כן שהקיר, איפה שהם חופרים ליד הבית, זה הקבר שלה ושל בעלה. הוא מאיים עליה גם כן באופן מילולי. גם כן מסמן לה בתנועות. אשתו גם כן הגישה בעבר תלונה נגדו.


החלטה

1. לפני בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת בהתאם לחוק מניעת הטרדה מאיימת, התשס"ב - 2001. לאחר שעיינתי בבקשה, ושמעתי את המבקשת, נחה דעתי כי אכן זכאית המבקשת כי הסעד הזמני המבוקש יינתן לה במעמד צד אחד.

2. אני אוסרת על המשיב להיכנס לדירת המבקשת הנמצאת ברח' 7000 בית 67 בנצרת.

3. אני אוסרת בזה על המשיב ליצור קשר עם המבקשת, או להטרידה בכל דרך שהיא, אם בעל פה ואם בכתב, אם באמצעות הטלפון ואם בכל דרך אחרת, אם בדירתה, ברכבה, במקום עבודתה או בכל מקום אחר.

4. אני אוסרת על המשיב לאיים על המבקשת או לבלוש אחריה, לארוב לה, להתחקות אחר תנועותיה או מעשיה, או לפגוע בפרטיותה בכל דרך אחרת.

5. אני אוסרת על המשיב לשאת או להחזיק נשק ומורה למשטרת ישראל לתפסו את נשקו של המשיב אם קיים ברשותו.

6. נקבע לדיון במעמד הצדדים לפניי ליום 10.11.13 שעה 11:30.

7. המבקשת באמצעות משטרת ישראל, תזמן את המשיב למועד שנקבע בהתאם לאמור לעיל ותמציא למשיב העתק הבקשה והחלטה זו, וכן תמציא עותק החלטה זו למשטרת ישראל הואיל וניתנה הוראה לתפוס את נשקו של המשיב (אם קיים ברשותו).

ניתנה והודעה היום ל' חשון תשע"ד, 03/11/2013 במעמד הנוכחים.

עירית הוד, שופטת


מעורבים
תובע: נאסרין סאלם
נתבע: נאסרין סאלם
שופט :
עורכי דין: