ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין גנאדי בורדוקוב נגד צוות 3 בע"מ :

בפני כבוד השופט ירון בשן

תובע
גנאדי בורדוקוב

נגד

נתבעת
צוות 3 בע"מ

החלטה

ביום 27.11.12 ניתנה הצעת פשרה של בית-המשפט והצדדים הוזמנו להודיע על עמדתם בהקדם. ביום 27.1.13 הודיע התובע על הסכמתו לפשרה. מאז, ממתין בית-המשפט להודעה על עמדת הנתבעת ונא לץ לעיין בתיק לא פחות מתשע פעמים. ארבע פעמים הוזמנה הנתבעת במפורש להודיע על עמדתה, אך היא לא טרחה לכבד את בית-המשפט בהודעה כלשהי. עד כה הבליג בית-המשפט מפני שלא רצה להסב לצדדים נזק, בחשש שהחלטתו עלולה לסכל פשרה. כעת, נואש בית-המשפט מהנתבעת. בהתנהגותה גרמה הנתבעת לבזבוז זמנו של בית-המשפט ויצרה לו עבודת סרק וגם גרמה לעיכוב של שנה בניהול המשפט. לפיכך הנתבעת תשלם 10,000 ₪ הוצאות לטובת אוצר המדינה.

הצדדים יגישו ראיותיהם בכתב כדלקמן: התובע עד ליום 15.12.13, הנתבעת עד ליום 15.1.14.
הראיות יכללו: תצהירים, חוות דעת, תעודות עובד ציבור ותיק מוצגים מסומן באופן המאפשר זיהוי אינדיבידואלי של כל מסמך ומסמך. ראיה שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
צד המעוניין להגיש ראיה אשר אינה נמצאת בידיו, במועד זה, או מבקש לעכב הגשתה של ראיה (כגון: עדות חוקר) יציין זאת במפורש בעת הגשת ראיותיו, יגיש באותו מעמד בקשה ספציפית הנחוצה לעניין ויציג לעיון בית-המשפט בישיבתו הקרובה את המסמכים הנחוצים לבירור הבקשה.
רצה בעל דין להתנגד להגשת ראיה שהוגשה על ידי הצד שכנגד, יגיש את התנגדותו בכתב לבית המשפט, בתוך 7 ימים ממועד קבלתה. ההתנגדות תבורר בישיבת קד"מ מאוחרת יותר. התנגדות שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
לקד"מ ביום 2.2.14 בשעה 9:30.

ניתנה היום, ל' חשון תשע"ד, 03 נובמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: גנאדי בורדוקוב
נתבע: צוות 3 בע"מ
שופט :
עורכי דין: