ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מואייד שמיסי נגד מדינת ישראל - משרד החינוך :

בפני כבוד השופטת ר. למלשטריך- לטר
תובעים

1. מואייד שמיסי

2. וטניה שמיסי

3. רבאח שמיסי

נגד

נתבעים

1. מדינת ישראל - משרד החינוך

2. מועצה אזורית מטה אשר

3. כלל חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. התובע, יליד 2003 החליק ביום 9.6.11 בשעות אחה"צ כשעלה על גג בית הספר, לשם נכנס דרך פרצה בגדר. התובע נחבל בראשו. הצדדים הגישו חוות דעת מומחים פסיכיאטרים. בשל הפער הניכר, אני ממנה מומחה מטעם בית המשפט.
א. אני ממנה בזה כמומחה את ד"ר אומימה פרחאת בשטח הפסיכיאטרי על מנת שתבדוק את התובע ותחווה דעתה בקשר למצבו של התובע עקב התאונה הנידונה בתיק זה.

ב. כל אחד מהצדדים ימציא העתק של כל המסמכים הרפואיים שברשותו הנוגעים לעניין שבמחלוקת, לרבות חוות דעת, הן למומחה והן לצדדים האחרים בתיק זה. המסמכים יומצאו בתוך 15 ימים מהיום , למומחה ולצד השני.
ג. התובע מתחייב לעמוד לבדיקות על ידי המומחה או כפי שיורה המומחה לצורך מתן חוות דעת. על ב"כ התובע לתאם בהקדם עם המומחה מועד לבדיקת התובע.

ב"כ הנתבעת 1 ביקש כי במהלך הבדיקה לא יהיו נוכחים הורי הקטין או קרוב מטעמו, ואני משאירה עניין זה לשיקול דעתה המקצועי ת של המומח ית, תוך הדגשת העובדה כי חשוב להתרשם ממצב הילד גם כפי שהוא מדווח על מצבו.

ד. שכר טרחתו של המומחה יקבע על ידי המומחה וישולם לו ישירות על ידי שלושה צדדים בחלקים שווים כדלקמן: התובע – מצד אחד, נתבעת 1 – מצד שני, נתבעות 2-3 – מצד שלישי. הסכום ישולם מיד בסמוך לאחר שהמומחה יקבע את שכר טרחתו.

על ב"כ התובעים לוודא שחלקו בשכר טרחת המומחה יופקד במשרדו עוד טרם ביצוע הבדיקה.

הצדדים יפנו במשותף ישירות למומחה.

המזכירות תשלח העתק החלטה זו למומחה.(לפי כתובת שתתקבל מב"כ התביעה)

2. התיק נקבע לקדם משפט ליום 19.1.14 שעה 09:00.

ניתן היום, ל' חשון תשע"ד, 03 נובמבר 2013, בהעדר הצדדים.

הוקלד על ידי .......


מעורבים
תובע: מואייד שמיסי
נתבע: מדינת ישראל - משרד החינוך
שופט :
עורכי דין: