ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לילי יצחק נגד עיריית בת ים :

בפני כבוד השופטת ריבה שרון

תובעת

לילי יצחק
נגד
נתבעת
עיריית בת ים

החלטה

הצדדים הגישו תחשיבי נזק . בחנתים. נתתי את הדעת לטענות במישור החבות, לתצהירים שהוגשו, לתחשיבי הנזק על נספחיהם, ועוד.
על יסוד כל המצוי לפני בשלב זה- הצעתי הינה לסיים את התיק בפשרה כנגד פיצוי לתובעת בסך של 46,000 ₪ בתוספת הפסד מוכח (איור מעסיק או אחר) לתק' א"כ שבה נטען כי נעדרה ושכרה שום ע"ח ימי חופשה/מחלה ושווים. לנ"ל יווספו שכ"ט עו"ד בשיעור המקובל והוצאות משפט. לצרכי פשרה בלבד, כדי לקדמה, סבורני שיש לקחת בחשבון בשלב ה בלבד רק את האגרה ואת עלות חוו"ד מומחה התובעת, ולא את חלקה בשכר מומחה בימ"ש. זאת- בכפוף להצגת קבלה. הנ"ל הינו בשים לב לפער העצום בין חוו"ד שהגישה לצורך התביעה וטבין קביעת מומחה בימ"ש.
הצעתי לוקחת בחשבון אשם תורם. אשר לחלוקה בין נתבעת וצ"ג: זו כפופה להסכמי שיפוי, קיומם של ביטוח ראשוני/משני, כפל ביטוח.
הצעתי אינה מפורטת ולטעמי- כך נכון, בשלב זה. היא אינה מחייבת אף את בית-המשפט, אך היא מועלית לאחר מחשבה רבה ועיבוד יסודי של המצוי בפני בשלב זה ויש בה לטעמי כדי להוות קניית סיכונים וסיכויים הדדית הנכונה לשלב זה של הדיון.
הצדדים מוזמנים לבוא בדברים, למצות הדברות ולהודיעני את תוצאותיה בהודעה משותפת שתוגש ע"י ב"כ התובעת, עד לא יאוחר מיום 3/12/13. תשובת התובעת לנתבעת ולצ"ג תינתן (ישירות לב"כ) עד ליום 23/10/13. ב"כ של הצד השלישי ירכז את תשובתו ואת תשובת צ"ג וישיב (ישירות לב"כ התובעת) עד ליום 28/11/13.
אין צורך בהודעות ביניים חיוביות לתיק. בהצלחה.
המזכירות תואיל לשלוח את הצעתי לב"כ הצדדים- בפקס. ב"כ התובע יעקבו אחר קבלת תשובת הנתבעת וירשמו לפניהם ת.פ להגשת ההודעה לתיק.

ניתנה היום, י"ח חשון תשע"ד, 22 אוקטובר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לילי יצחק
נתבע: עיריית בת ים
שופט :
עורכי דין: