ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ליאנה מאיר נגד יעקב מאיר :

רע"א 349/06 - ב'

המבקשת:
ליאנה מאיר

נ ג ד

המשיב:
יעקב מאיר

בקשת רשות ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב (השופטת דותן) מיום 15.12.05 בע"א 2252/05 ובקשה לעיכוב ביצוע הליכי הוצל"פ

החלטה

א. הבקשה אינה מובנת כדבעי, ועמה הבקשה לעיכוב ביצוע. ראוי כי המבקשת – שאין זו פעם ראשונה שעניינה בא לכאן בלא ייצוג – תסתייע בסיוע משפטי, ואם עומדת היא באמות המידה של חוק הסיוע המשפטי תשל"ב-1972, כדאי לה לשקול קבלת סיוע כזה. את הזכאות תוכל לבדוק בלשכה לסיוע משפטי.

ב. לגופם של דברים, אם הבינותי אל נכון המדובר בבקשה להארכת מועד להגשת ערעור על פסק דינו של בית המשפט לענייני משפחה מיום 28.11.04. המדובר לכאורה בהליך שעודו באמצעיתו בבית המשפט המחוזי – לפי החלטת השופטת דותן מיום 15.12.05 על המערערת להודיע עד 31.1.06 כיצד בכוונתה לנהוג, ואמור, אולי תיטיב לעשות אם תיוועץ בעו"ד. בין היתר, לא היה ברור לי אם השופטת לבהר-שרון, החתומה על ההחלטה מ-16.5.05 כשופטת, פעלה כשופטת או כרשמת. אם פעלה כרשמת, הערעור הוא לבית המשפט המחוזי. דבר זה יש לברר. אף איני יודע מה היחס בין החלטת השופטת לבהר-שרון להערת השופטת ביניש בסיפה להחלטתה מיום 13.3.05, באשר להארכת מועד. לפי הבנתי הדברים צריך שיתבררו בפני השופטת דותן בהתאם ללוח הזמנים שקצבה. לא אוכל לעת הזאת להיעתר לבקשה רשות הערעור וממילא לבקשה לעיכוב ביצוע.

ניתנה היום, י"ב בטבת תשס"ו (12.1.06).

ש ו פ ט


מעורבים
תובע: ליאנה מאיר
נתבע: יעקב מאיר
שופט :
עורכי דין: