ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ועדה מקומית לתכנון ובנייה זמורה רחובות נגד אפרי בר בע"מ :


בפני כבוד השופטת הבכירה, עיריה מרדכי

מבקשים

אפרי בר בע"מ

נגד

משיבים

1.ועדה מקומית לתכנון ובנייה זמורה רחובות
2.ערן עברי

החלטה

חלק מהנטען בבקשה אינו משקף את המציאות ולאור העובדה שנאלצתי בעבר להעיר על טענות של המבקשת אשר לא נמצא להן בסיס, הנני שוב להפנות את ב"כ המבקשת לעובדה שהעלאת טענות שלא לצורך, גם בהליך פלילי, יכול להוביל להטלת הוצאות. כוונתי בנדון למכלול הטענות אשר נטען כי "בית המשפט העביר את הנטל למאשימה" וכד'.

מאידך, אין מחלוקת שאכן ציינתי בהחלטתי בסוף הדיון האחרון שאין הסכמה עובדתית באשר לטענה להגנה מן הצדק ונתנה הוראה לב"כ הנאשמת להמציא לב"כ המאשימה (עם העתק לבית המשפט) את טענותיו העובדתיות המפורטות ואף הצדדים הסכימו כי המשיבה תגיב עליהם בכתב באופן המתואר בהחלטתי הנ"ל בתוך 45 יום מקבלת רשימת אותם העסקים הנטענים על ידי הנאשמת.

ציינתי כי יהיה באותו המתווה (שנקבע בהסכמה) כדי לצמצם את המחלוקת העובדתית כך שלא יהיה צורך, אולי, בשמיעת ראיות ואם יוותרו מחלוקות משפטיות, ניתן יהיה לטעון לגביהן.

ההודעה של הנאשמת לבית המשפט הוגשה ביום 28/5/13 (ראה בקשה 2 בתיק) והנני יוצאת מתוך הנחה כי הומצאה, כנדרש, על ידי ב"כ הנאשמת לב"כ המאשימה, באותו מועד בהמצאה מתועדת.
באם הדברים הם כך אכן על המאשימה להסביר את פשר אי הגשת תגובתה בהתאם להנחיות המפורטות שנתנו בהחלטתי בפרוטוקול מיום 30/4/13.

בנסיבות המתוארות הנני מורה כי ב"כ נאשמת ימציא העתק מבקשתו זו, והחלטתי זו לב"כ המאשימה בתוך 3 ימים בהמצאה מתועדת וימציא אישור על ביצוע המסירה לתיק בית המשפט בתוך 10 ימים.

כן, הנני מורה כי על המאשימה להגיש את תגובתה והסבריה, כמפורט דלעיל, בתוך 7 ימים מהמצאה.

למעקב המזכירות.

ניתנה היום, ח' תשרי תשע"ד, 12 ספטמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ועדה מקומית לתכנון ובנייה זמורה רחובות
נתבע: אפרי בר בע"מ
שופט :
עורכי דין: