ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יגאל מזרחי נגד אהרן סהר :

בפני כבוד השופטת רנר שירלי

מבקש

יגאל מזרחי

נגד

משיבים

  1. עופרה .
  2. אהרן סהר
  3. אילן שמואל
  4. הדסה שרגא

החלטה

1. בפני בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת.

על פי הבקשה המשיבה 4 המתגוררת מעל המבקש, אחותה – המשיבה 1 וגיסיה – המשיבים 3-2 מאיימים על המבקש וטורדים את מנוחתו.

2. בדיון העידו המבקש, המשיבים, אביה של המשיבה 4 וחברתו של המבקש.

לעדויותיהן של המשיבות 1 ו-4 החלה מסכת הטרדות מאיימות מצד המבקש דווקא לאחר שניסיונות חיזור מצידו , נתקלו בסירוב מצידן. המשיב 2 העיד כי מעולם לא איים על המבקש, ודווקא המבקש הוא הגורם המטריד והמאיים. המשיב 3 העיד אף הוא כי ללא היכרות מוקדמת עם המבקש דווקא האחרון איים עליו כשבא לביקור אצל גיסתו , על רקע הסכסוך הקיים בין המבקש לאחות. יצויין כי כנגד המבקש הוגש כתב אישום בגין איומים שהשמיע לכאורה כנגד המשיבים או חלקם וכתב אישום זה תלוי ועומד.

המבקש מצידו העיד כי הוא סובל ממצוקה קשה שעיקרה רעשים מכוונים לטענתו העולים מדירת המשיבה 4 ואשר טורדים את מנוחתו, כמו גם איומים המושמעים לעברו .

3. ההתרשמות מהעדויות היא, כי תהא הסיבה המקורית להשתלשלות האירועים אשר תהא, כיום מוטרדים הצדדים בעיקר מרעשים הדדיים הנשמעים משתי הדירות כאחד. מדובר כעולה מהעדויות בבנייה טרומית אשר רעשים, גם אם אינם חריפים, נשמעים בה היטב. לא שוכנעתי במידה מספקת לאחר שמיעת העדויות כי מושמעים איומים כלפי המבקש אשר מצדיקים מתן צו למניעת הטרדה מאיימת. גם ברעשים הנטענים, אין כדי להצדיק את מתן הצו. יש לקוות כי הצדדים ימצאו את הדרך להתחשבות הדדית אשר תאפשר לשני הצדדים לחיות חיים שלווים בבניין בשכנות טובה.

הבקשה נדחית.

ניתנה היום, כ"ט אלול תשע"ג, 04 ספטמבר 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יגאל מזרחי
נתבע: אהרן סהר
שופט :
עורכי דין: