ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רונית רונית יצהרי נגד רונית רונית יצהרי :

בפני כבוד השופט אהוד שוורץ

מבקשת

רונית יצהרי

נגד

משיבים

1. מס הכנסה - חולון

2. מנחם יצהרי
3. אהובה ליובה יצהרי – חייבים

החלטה

1. לאחר עיון בבקשה ובנספחיה, אני מורה על צו עיכוב של כל הליכי ההוצל"פ שננקטו ע"י המשיב בבקשה זו בגין חובות של החייבים בלבד, וככל שהם נוגעים למטלטלין נשוא הבקשה בלבד.
ככל שהוצאו מטלטלין קודם למתן החלטה זו, הם יושבו למבקש בכפוף לתשלום דמי אחסנתם ובכפוף לכך שהוא יתחייב להחזיק בהם כנאמן, ולא יבצע בהם כל דיספוזיציה עד להחלטה אחרת.
החלטה זו הינה בכפוף לכך ותיכנס לתוקף רק לאחר ביצוע הפעולות הבאות:
א) המבקשת תחתום על התחייבות בלתי מוגבלת בסכום לפיצוי המשיבים בגין כל נזק שייגרם להם על ידי הצו, אם תדחה הבקשה או יפקע הצו מסיבה אחרת.
ב) המבקשת תפקיד סך 1,500 ₪ במזומן או בערבות בנקאית צמודה למדד.
2. החלטה זו תהא עד להכרעה בתובענה, או עד להחלטה אחרת, במידה ותינתן.
3. הדיון בתובענה (הוכחות) בנוכחות המצהירים, ייערך במועד שיקבע ע"י המזכירות, לשמיעת ההוכחות, (אלא אם בעקבות הגשת תגובה ובקשה לביטול הצו, יחליט ביהמ"ש לקבוע דיון מוקדם יותר).
4. המבקשת תבצע מסירה אישית של החלטה זו, של התובענה ושל ההזמנה לדיון, למשיבים תוך שבועיים ימים מהיום, העדר תגובת המשיבים ובקשה לביטול הצו תוך חודש ימים מקבלת הבקשה וההחלטה ייחשבו כהסכמה של המשיבים לעיכוב ההליכים.
5. יש לצרף את כל דוחות העיקול וכל המסמכים הרלבנטיים התומכים בבקשה כגון: קבלות, חשבוניות, תדפיסי רשם החברות, משכונות, הסכמים, הסכמי ממון וכן רשימת מטלטלין מפורטת שלגביהם מבוקש הסעד.
6. במידה והחייב/ת לא צורף/ה כמשיב/ה, יש לצרפו/ה כמשיב/ה לבקשה ולבצע לו/ה מסירה אישית.

ניתנה היום, ו' אלול תשע"ג, 12 אוגוסט 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: רונית יצהרי
נתבע: רונית יצהרי
שופט :
עורכי דין: