ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אמיתי(אסיר) נגד משטרת ישראל/שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר :

לפני כבוד השופט אברהם טל, סג"נ

העותר
אמיתי שירלי

נגד

המשיב
שירות בתי הסוהר

נוכחים:
העותר
ב"כ המשיב עו"ד הילה כהן

פרוטוקול

העותר: חוזר על העתירה.

ב"כ המשיב: מגישה כתב תשובה בצירוף מידעים.

העותר: עיינתי בכתב התשובה. אני רוצה להגיד לביהמ"ש שכבר כמה מאסרים המידע הזה, כל מאסר עוברים דרך קמ"ן היחידה ואני אומר די זה כבר שנים חוזר על עצמו. השתחררתי כמה פעמים וחזרתי כמה פעמים ועדיין המידע קיים ולא קרה בחוץ כלום.
לגבי חוות דעת אלמ"ב, מאסר שעבר ביקשתי להתחתן עוד בהיותי עצור והטענה שלי היתה שאני לא יכול להתחתן כי אני צריך חוות דעת אלמ"ב, אמרו אתה צריך להיות קודם כל שפוט, עשיתי עתירה, התחתנו ומיד אחרי זה הפסיקו את ההתייחדות.
אני משתחרר בעוד חודשיים באופן מלא.
לגבי חטיפת סוהר, מדובר כמעט ב- 20 שנה אחורה, הם חוזרים על אותם דברים כל מאסר.
זה לא נכון שיש מסוכנות ביני לבין אחי.
ביהמ"ש אומר לי שיש מידעים רצופים שמעלים חשש לחיי מתחילת שנת 2010 עד כמעט לאחרונה, ואני אומר שזה חוזר על עצמו כל הזמן. לפני מספר חודשים הייתי בחופשה חריגה לרגל צורך ראיון קבלה בהוסטל. יצאתי וחזרתי והכל בסדר.

ב"כ המשיב: העותר לא עומד בתנאי הסף של הפקודה.

העותר: אני מדבר על עובדות ויצאתי חזרתי והכל בסדר, חזרתי בזמן ללא כל בעיות.


החלטה

העותר מרצה 15 חודשי מאסר בגין עבירות אלימות, לרבות תקיפת בת זוג, היזק לרכוש במזיד ואיומים והוא מבקש לצאת לחופשה מיוחדת לחתונת אחותו שאמורה להתקיים מחר במסעדה בפתח תקווה.
המשיב מתנגד להוצאת העותר לחופשה המיוחדת וסומך התנגדותו על כך שהחופשה המבוקשת איננה עומדת בתנאי הפקנ"צ, על התנגדות ועדת אלמ"ב בחוות דעת גלויה וחסויה שהוצגה בפני ועל עמדת משטרת ישראל המתנגדת ליציאה לחופשה בהסתמך על מידעים.
אף מבלי צורך להידרש לטענה שהחופשה המבוקשת איננה עומדת בתנאי הפקנ"צ, יש בנימוקים המופיעים בחוות דעת אלמ"ב כדי להצדיק את עמדת המשיב שלא להוציא את העותר לחופשה המיוחדת וכך גם יש בהתנגדות משטרת ישראל כדי להצדיק עמדה זו שכן מהמידעים החסויים שהוצגו בפני החל משנת 2010 ועד לאחרונה עולה חשש לשלומו של העותר באם ייצא לחופשה המיוחדת ולא ניתן להפיג חשש זה על ידי הטלת מגבלות על החופשה שאמורה להתקיים במסעדה בנוכחות אחרים.
אין בקשת העותר לצאת לחופשה המיוחדת דומה לבקשה שאושרה לעותר לצאת לחופשה לראיון בהוסטל בית נועם, לאור השוני במטרות החופשה ובמקום שהותו של העותר במהלכה.
לאור כל האמור לעיל, אני דוחה את העתירה.

ניתנה והודעה היום, א' אלול תשע"ג, 6 אוגוסט 2013, במעמד ב"כ המשיב והעותר.

אברהם טל, שופט
סג"נ


מעורבים
תובע: אמיתי(אסיר)
נתבע: משטרת ישראל/שרות בתי הסוהר-מחלקת האסיר
שופט :
עורכי דין: