ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין זאב זאב שורץ נגד זאב זאב שורץ :

בפני כבוד השופטת יעל רז-לוי

תובע

זאב (וובה) שורץ

נגד

נתבע

אברהם שורץ

החלטה

בתאריך 11.10.11 הגיש התובע תביעה לפסק דין הצהרתי, לפיו כל הזכויות בנכס נשוא הדיון (מגרש המצוי באזור התעשייה בבאר-שבע) שייכות לתובע וכי דינן של זכויות הנתבע בנכס להימחק.
במסגרת דיון קדם משפט, שהתקיים בתאריך 15.10.12, הסכימו הצדדים כי יפנו להליך גישור בפני כבוד הנשיא בדימוס גלעד גלעדי; בתאריך 27.12.12 עדכנו הצדדים את בית המשפט כי טרם הסתיים הליך הגישור.
בתאריך 07.02.13 הודיע ב"כ הנתבע כי לאחר שהתקיימה ישיבת גישור אחת, ניסה לתאם מועדים לישיבות נוספות, אך לא זכה לשיתוף פעולה מצד התובע ומכאן שנראה כי זנח את הליך הגישור. משכך, ביקש ב"כ הנתבע לקבוע מועד להמשך הדיון בתיק.
בתאריך 21.02.13 הגישו הצדדים הודעה מוסכמת, לפיה הם מסכימים על המשך הליך הגישור וכי יפנו למגשר לתיאום ישיבות נוספות. בו ביום נקצבו לצדדים 60 ימים, במהלכם התבקשו לעדכן את בית המשפט בתוצאות הליך הגישור.
משלא התקבל כל עדכון, ניתנה החלטה נוספת בתאריך 26.05.13, לפיה על הצדדים לעדכן את בית המשפט בתוך 14 ימים באשר להליך הגישור.
בתאריך 18.06.13, לאחר שעל אף החלטות בית המשפט, לא התקבל עדכון מטעם הצדדים באשר להתקדמות הליך הגישור, ניתנה לצדדים הזדמנות נוספת ליתן הודעת עדכון לבית המשפט בתוך 14 יום . כן ניתנה לב"כ התובע התראה, כי ככל שלא תוגש הודעה כאמור, תישקל מחיקת התובענה מחמת חוסר מעש.
למרות האמור לעיל, עד למועד כתיבת החלטה זו טרם ניתנה הודעה מטעם מי מהצדדים.
לאור האמור, משנראה כי התובע זנח את עניינו בתיק, ובהתאם לסמכותי על פי תקנה 156 לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984, אני מורה על מחיקת התובענה מחמת חוסר מעש.
התובע יישא בהוצאות הנתבע בסכום כולל של 2,500 ₪. סכום זה ישולם בתוך 30 יום אם לא כן ישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק עד ליום התשלום בפועל. .

ניתנה היום, כ"ט אב תשע"ג, 05 אוגוסט 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: זאב שורץ
נתבע: זאב שורץ
שופט :
עורכי דין: