ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל לשכת תביעות שרון - פלילי נגד משה ברקן :

בפני כבוד השופט חגי טרסי
המאשימה
מ.י. לשכת תביעות שרון - פלילי

נגד

הנאשם
משה ברקן

נוכחים:
ב"כ המאשימה – עוה"ד ליאת שפיר
הנאשם וב"כ – עוה"ד שירה אנטין

פרוטוקול

ב"כ הנאשם:
מאז כתיבת הבקשה על ידי שירות המבחן לדברי הנאשם הוא ביצע עוד כ-10 שעות לערך, ניסה להשיג על כך אסמכתא אך לא הצליח.

ב"כ המאשימה:
הבעתי גם בפני הנאשם עובר לדיון ואומר גם כעת את קוצר הרוח וזאת בלשון המעטה להתנהגותו של הנאשם. מחד אני שומעת ורואה גם לפי גליון הרשעות קודמות שמדובר באדם נורמטיבי אשר הסתבכותו היתה היחידה עם החוק ולא נפתחו מאז תיקים נוספים. יחד עם זאת אמרתי לנאשם שההתנהגות שלו מהווה זלזול בבית המשפט. לפנים משורת הדין מתוך התחשבות באמת חריגה בנסיבותיו של הנאשם ובעובדה שלא נפתחו לו מאז תיקים נוספים ובעובדה שהסכמנו אז לאי הרשעתו של הנאשם החלטתי שלא לעתור להרשעה וללכת לקראת הנאשם ובנסיבות הסכמנו על כך שחלף אותם שעות שנותרו לו, נסכים לתרומה בסך 4,000 ₪ למרכז גליקמן, כשהנאשם יפקיד 1,000 ₪ ראשונים בתוך שבועיים מהיום ואת היתרה יפקיד ב-4 תשלומים שווים בכל חודש, כאשר נבקש לקבוע תזכורת כדי לוודא שהסכום אכן נתרם במלואו. במידה ולא, מובהר לנאשם כי אנו נעתור להרשעה ועונש חלופי.

ב"כ הנאשם:
מאשרת את ההסכמה. היו נסיבות שהביאו לסיטואציה אך מרבית השעות בוצעו והסכום שעליו הסכמנו שהוא מאוד קשה עבורו, הוא מפרנס יחיד ולו שני ילדים משותפים עם המתלוננת הוא נטל כבד.

הנאשם:
אני מסכים.


החלטה
לאור ההסכמה שגובשה בין הצדדים, אני מורה על הפקעת יתרת צו השל"צ. באשר לענישה החלופית ולאור ההסכמה ידחה הדיון ליום 7.1.14 שעה 08:30.

הנאשם מוזהר בחובת התייצבותו.

אני מתיר לנאשם להפקיד בקופת ביהמ"ש סכום של 4,000 ₪. 1,000 ₪ מתוכם יופקדו עד ליום 21.7.13 והיתרה תופקד ב-4 תשלומים חודשיים שווים ורצופים, החל מיום 20.8.13.

ניתנה והודעה היום כ"ט תמוז תשע"ג, 07/07/2013 במעמד הנוכחים.

חגי טרסי, שופט


מעורבים
תובע: מ.י. לשכת תביעות שרון - פלילי
נתבע: משה ברקן
שופט :
עורכי דין: