ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יניב יניב לוי נגד יניב יניב לוי :


בפני כבוד השופטת סיגל רסלר-זכאי

מבקשים

  1. יניב לוי
  2. שירביט, חברה לביטוח בע"מ

נגד

משיב

סאלי לוי

החלטה

התובעת ילידת 1986, נפצעה בהתאם לנטען בתאונת דרכים ביום 30.8.11.

ביום 3.5.13, נדחתה על ידי בקשתה למינוי אורתופד בהעדר ראשית ראיה לנכות צמיתה או רצף טיפולי. בהחלטתי, פרטתי כי לאחר התאונה התלוננה התובעת על כאבי גב וסחרחורת ופנתה למיון 3 פעמים. בדיקת סי.טי. שבועיים לאחר התאונה הדגימה בלט דיסק, לא צורפו מסמכים לאחר פברואר 2012 המעידים על תלונות או טיפולים בתחום.

בתיק הוגשה בקשה לעיון מחדש, אליה צורף תיעוד רפואי אשר התקבל לאחר הגשת התביעה. בסמוך, הוגשה בקשה למחיקת הבקשה לעיון מחדש נוכח הגשת בר"ע. במסגרת הבר"ע, בהתאם להודעת הצדדים והמלצת ביהמ"ש (כבוד השופטת צ'רניאק), בוטלה החלטתי מיום 3.5.13. במסגרת ההחלטה, נקבע כי עלי לקבוע את זהותו של המומחה, וכן מי יישא בשכר טרחתו בשלב זה.

ב"כ התובעת טען, כי נוכח הממצאים הרפואיים יש לחייב הנתבעת בשכ"ט המומחה, ב"כ הנתבעים התנגד לכך.

מהמסמכים שצורפו לבקשה לעיון חוזר, עולה מאישור ממאי 2012, כי התובעת עברה 30 טיפולי פיזיותרפיה. במועד זה, ולאחר שלא היתה הטבה במצבה הופנתה לטיפול י הידרותרפיה. עוד הוגש לתיק ביהמ"ש סיכום ביקור במרפאת כאב בביה"ח איכילוב מיום 15.10.12, התובעת התלוננה על כאבי גב המקרינים לרגל ימין וטופלה בהתאם. ממסמכים נוספים מאוקטובר ודצמבר 2012, עולה כי התובעת המשיכה להתלונן על כאבים ואף הופנתה למרפאת ניתוחי גב.

אין ספק, כי מן המסמכים שהוגשו במסגרת הבקשה לעיון מחדש, אשר כאמור לא נדרשתי לדון בה מכיוון שנמחקה ע"י ב"כ התובעת, עולה ראשית ראיה לנכות צמיתה ורצף טיפולי המצדיקים קבלת הבקשה למינוי מומחה מטעם ביהמ"ש בתחום האורתופדיה, אשר בשכרו תישא הנתבעת.

כתב מינוי והנחיות להמשך ניהול ההליכים בתיק, ישוגרו בהחלטה נפרדת לצדדים.

ניתנה היום, י' תמוז תשע"ג, 18 יוני 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יניב לוי
נתבע: יניב לוי
שופט :
עורכי דין: