ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד ריומי(עציר) :

22648-04-12

בפני כבוד השופט חגי טרסי
המאשימה
מדינת ישראל

נגד

הנאשם
מאור ריומי (עציר)


נוכחים:
ב"כ המאשימה – עו"ד יפעת פינצ'ובר
ב"כ הנאשם – עוה"ד ליאור אבידן
הנאשם – הובא ע"י שב"ס

פרוטוקול

ב"כ הנאשם:
אנחנו נבקש דחיה קצרה ככל שניתן על מנת לקבל תסקיר משלים. מדובר בסיטואציה בה הנאשם היה כ-8 חודשים בקהילה, הוא הודה בתיק ונתנו תסקירים לאורך הדרך אשר כולם התייחסו להליך השיקומי שלו. לאחרונה נפלט מהקהילה בה היה, הועבר לקהליה לתחלואה כפולה, התייצב במשטרה וביקש להשתלב במקום אחר. הוגשה בקשה לעיון חוזר ולאחר ששירות המבחן בחן חזרתו לאותה קהילה ונתקל בסירוב ולא מצא קהילה חלופית נותרנו עם התיק העיקרי ולכן נבקש תסקיר משלים שיתייחס לענישה הראויה במקרה זה ולאפקט שהיה לאותם 8 חודשים בקהילה נוכח העובדה שלנאשם 10 חודשי מאסר על תנאי בר הפעלה. הנאשם מוכר מאוד למערכת גם מהעובדה שניתנו בעניינו שתי חוות דעת לכשירות לעמוד לדין.

ב"כ המאשימה:
מדובר במי שכבר הודה והורשע לפני שנה, ביוני 1012, מאז עשה ניסיונות להשתלב, יצא וחזר. אני אבקש להתקדם בתיק, ככל שירצה להשתלב בהליך טיפולי יוכל לעשות זאת במסגרת הליך המאסר. אני לא רואה מקום לתסקיר, אני לא רואה למה לדחות שוב את הדיונים בתיק הזה.


החלטה
משכשלו הליכי הטיפול ונותר אך לטעון לעונש ומשטרם התקבל תסקיר אשר מתייחס בדיעבד להשלכות ההליך הטיפולי בו נטל חלק הנאשם, ידחו הטיעונים לעונש לקבלת תסקיר משלים ויתקיימו בפני כבוד השופטת ציגלר ביום 2.9.13 שעה 12:00.

הנאשם יובא ע"י שב"ס.

העתק יועבר לשירות המבחן לצורך הכנת התסקיר המשלים.

ניתנה והודעה היום י' תמוז תשע"ג, 18/06/2013 במעמד הנוכחים.

חגי טרסי, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: ריומי(עציר)
שופט :
עורכי דין: