ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יעקב וודה נגד המוסד לביטוח לאומי :

לפני: כבוד השופט מירון שוורץ

התובע:
יעקב וודה
ע"י ב"כ: עו"ד יוסף בן משה

-
הנתבע:
המוסד לביטוח לאומי
ע"י ב"כ: עו"ד וירג'ינה מנסור- ג'בארין

החלטה

1. בהמשך לתשובות המומחה ד"ר יפה דויד, מיום 24.4.13, לשאלות הבהרה מטעם התובע, מתבקש המומחה לעיין בשלושה פרסומים נוספים מתוך אתרי מידע רפואיים שהגיש התובע והמצורפים להחלטה זו, ולהשיב על השאלה הבא ה:

בחוות דעתך מיום 19.2.13 ציינת בתשובה לשאלה א', כי: "מר וודה יעקב אובחן בתאריך 20.4.2009 כי הינו סובל מכאב במרפק שמאל באזור האחיזה של הגידים המיישרים והגידים המכופפים (מרפק טניס ומרפק גולף). בתאריך 29.11.2009 מצוין כי הינו סובל זה זמן רב בכאב במרפקים דו צדדי, יותר מימין, תלונה המתאימה למרפק טניס, כאב באזור האחיזה של הגידים המיישרים באספקט הלטרלי של המרפק. תלונה זו הינה תלונה אשר חזרה על עצמה . בתאריך 23.8.12 מצוין כי מר וודה סבל מתהליך דלקתי מרפק שמאל המתאים לבורסיטיס באזור האולקרנון".

בהמשך לחוות דעתך ובמענה לשאלות ההבהרה השבת בתשובה 2 כי: "פגיעתו של התובע יכולה להיגרם במנגנון של מיקרוטראומה אולם לא מטראומה הנגרמת בעקבות עבודת הקלדה ו/או שימוש בעכבר המחשב...".

הנך מתבקש לפרט באילו מקרים של תנועות חוזרות ונשנות יכולה להגרם תסמונת "מרפק טניס" ועל רקע זה הנך מתבקש להסביר מדוע, על סמך העובדות שעמדו לפניך (המפורטות בסעיף 3 להחלטת המינוי מיום 30.1.13) , נשללת האפשרות כי קיים קשר סיבתי בין תנאי עבודת התובע לתסמונת מרפק טניס כפי שהיא מופיעה אצלו.

2. המומחה מתבקש להשיב על שאלה זו מוקדם ככל שניתן ובמידת האפשר תוך 21 יום מהיום.

3. המזכירות תעביר למומחה החלטה זו בצירוף נספחים 3-5 לבקשת התובע מיום 30.5.13.

4. לאחר קבלת התשובה לשאלת ההבהרה, ה יא תועבר לצדדים, והם יקבלו ארכה בת 15 יום להשלים סיכומיהם, שאם לא כן יחשבו כמסכימים למסקנה העולה מחוות הדעת ולמתן פסק דין בהתאם.

ניתנה היום, י' תמוז תשע"ג (18 יוני 2013) בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.

מירון שוורץ, שופט


מעורבים
תובע: יעקב וודה
נתבע: המוסד לביטוח לאומי
שופט :
עורכי דין: