ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שמחה ניקול ישראל נגד גרין פארק :

בפני כבוד השופט יאיר דלוגין

תובעים

  1. שמחה ניקול ישראל
  2. ישראל ישראל

נגד

נתבעים

  1. גרין פארק
  2. גרין מאונט אינטרנשיונל
  3. דניה סיבוס בע"מ
  4. יהושע פרידמן
  5. אהובה פרידמן

החלטה

לאחר עיון בהודעות הצדדים, להלן החלטתי באשר למועד שמיעת הראיות, סדרי העדת העדים וזמני החקירה (יוער כי זמני החקירה שביקשה באת כוח הנתבעים 1 – 3 , הנם ללא כל פרופורציה להיקף הכספי של התובענה ובכלל, לזמן הסביר שיש לקצוב לה כדי שמרשותיה יקבלו יומם בבית המשפט במסגרת תיק זה):

יצחק זרניצקי (מומחה ביהמ"ש) – 45 דק' ח"נ לבאת כוח נ' 1 – 3; 15 דק' לב"כ נ' 4 – 5.
התובעת – 45 דק' ח"נ לבאת כוח נ' 1 – 3 .
ענת זילברבוש וסילביו הופמן – 20 דק' יחד ח"נ לב"כ התובעים .

לתשומת לב הצדדים, ב"כ נ' 4 ו-5 לא ביקש לחקור את התובעת. ב"כ נ' 4 ו-5 לא ביקש לחקור את עדי הנתבעים 1 - 3. ב"כ התובע לא ביקש לחקור את מומחה בית המשפט. על כן, לא נקצבו זמני חקירה עבור חקירות כאמור והן גם לא יורשו.

לעניין מועד שמיעת הראיות, ועם כל הכבוד, אין הצדקה לדחייה לחודש ינואר עקב חופשת הלידה הצפויה של עו"ד מורן רום, כאשר ניתן לשמוע את התיק קודם לכן, וזאת כאשר התיק אינו מורכב והיקף המסמכים שבו לא רב וכאשר במשרד באי כוח הנתבעים 1 – 3 עורכי דין רבים נוספים. התיק יישמע אפוא ביום 20.10.13 בשעה 10:00. יש להתכונן לאפשרות בסבירות גבוה של סיכומים בע"פ מיד בתם הדיון. כל צד יורשה לסכם במשך כ-20 דק'.

על באי כוח הצדדים להודיע מיד לכל העדים. הזמנת מומחה בית המשפט מאושרת בכפוף להפקדת 2,500 ש"ח + מע"מ (נ' 1 – 3 יפקידו 1,750 ₪ + מע"מ ואילו נ' 4 ו-5 750 ₪ + מע"מ). על הנתבעים להפקיד הסכומים הנ"ל תוך 10 ימים מקבלת החלטתי. על באת כוח נ' 1 -3 להמציא ההזמנה למומחה תוך 15 ימים מקבלת החלטתי. עליה לוודא כי אין מניעה להתייצבות המומחה במועד שנקבע וכך כל באי כוח הצדדים לגבי כל העדים. באי כוח הצדדים יתנו תזכורת טלפונית לכל העדים כשבוע לפני הדיון.

ניתנה היום, י' תמוז תשע"ג, 18 יוני 2013, בלשכתי.


מעורבים
תובע: שמחה ניקול ישראל
נתבע: גרין פארק
שופט :
עורכי דין: