ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין קשר רנט א קאר בע"מ נגד אודליה פרידמן :

בפני כבוד השופט אילן דפדי

תובעת/נתבעת שכנגד

קשר רנט א קאר בע"מ
ע"י עו"ד רוית גיא דרור

נגד

נתבעות/תובעת שכנגד

1.אודליה פרידמן
2.איילון חברה לביטוח בע"מ
ע"י עו"ד משה חיים

פסק דין

הצדדים הסכימו כי אפסוק במחלוקת שביניהם בהתאם לסעיף 79 א' לחוק בתי המשפט וכי אנמק בתמצית את פסיקתי.
לאחר שעיינתי בכתבי הטענות ושמעתי את העדויות ואת טיעוני ב"כ הצדדים החלטתי לדחות את התביעה העיקרית ולקבל את התביעה שכנגד.
אף שהגרסה של נהגת התובעת הייתה אפשרית, אני מעדיף את גרסת הנתבעת 1 להתרחשות התאונה, אשר נתמכה בע דות בן זוגה שישב לידה ברכב במועד התאונה . שני אלה אמרו כי הנהגת אמרה להם, ש התאונה התרחשה בין היתר בעקבות כך שהיא הייתה עסוקה עם בתה התינוקת, אשר הייתה בכסא מאחור. שניהם טענו כי הסטיה הייתה גם בעקבות רכב אחר שהיה לפניה. הנוסע לצד ה אף חזר ואמר שהנהגת ברכב התובעת התנצלה וכי ממקום מושבו ברכב לי ד הנהגת, הוא הבחין בשל הסימונים בכביש, שרכב הנתבעות לא סטה מנתיב הנסיעה. ער אני לכך שהנוסע לא הזכיר כי הרכב הנוסף שנטען שהיה לפני רכב התובעת ביצע פניית פרסה כפי שטענה הנתבעת 1 אלא אך הזכיר אותו כגורם בגינו סטתה הנהגת ברכב, אולם דווקא אי הזכרת עניין זה , אשר גם נ טען בכתב ההגנה, מלמד שמדובר בעדות שאינה מתואמת. מכל מקום לא מצאתי כי יש בכך לשנות את מסקנתי.
בחנתי את תמונות הנזק של רכב התובעת, ואני סבור כי לא ניתן מהן להעדיף את אחת הגרסאות. אמנם הנתבעות לא הציגו את תמונות הנזק של רכבן, אולם מחוות דעת השמאי, נראה כי הצד השמאלי של הרכב (שתי הדלתות) נפגע, עובדה זו מתיישבת גם עם גרסת הנתבעות.
אשר על כן הנתבעת שכנגד תשלם לתובעת שכנגד סך של 1,930 ₪ צמוד מיום 14.7.2011, אגרת בית משפט, שכר העדים ושכר טרחת עו"ד בסך של 1,210 ₪.
המזכירות תשלח פסק הדין לצדדים.
ניתן היום, י' תמוז תשע"ג, 18 יוני 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: קשר רנט א קאר בע"מ
נתבע: אודליה פרידמן
שופט :
עורכי דין: