ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טאגס נגד יצחק קניגסברג יצור קלף בע"מ :

לפני:

כבוד הרשמת אפרת קוקה

התובע
חדרה טאגס דרכון מס' 462807176

-
הנתבעת
יצחק קניגסברג יצור קלף בע"מ ח.פ. 513861419

פסק דין

  1. התובע לא התייצב לישיבת ההוכחות שנקבעה בהליך זה ליום 17.3.2013. עיון במאגר המידע הממוחשב מעלה, כי הזימון לדיון נשלח לתובע לכתובת שמסרה באת כוחו לבית הדין במסגרת בקשה שהגישה לשחרורה מייצוגו, אולם דבר הדואר לא נדרש על ידי התובע.
  2. בהחלטה מיום 17.3.2013, נדרש התובע להודיע לבית הדין בתוך 7 ימים מדוע לא התייצב לישיבת ההוכחות, והאם הוא עומד על קיום הדיון בתביעתו. באותה החלטה ציין בית הדין, כי ככל שלא תוגש הודעה מטעם התובע בתוך המועד שנקבע לכך, יורה בית הדין על מחיקת התביעה לאחר שיתאפשר לנתבעת לטעון בכתב לעניין ההוצאות. על פי רישומי בית הדין, ההחלטה מיום 17.3.2013 נשלחה לכתובתו של התובע, אולם לא נדרשה על ידו.
  3. ביום 9.4.2013, הגישה הנתבעת לבית הדין בקשה להורות על מחיקת התביעה, תוך חיובו של התובע בהוצאות ושכר טרחת עו"ד.
  4. לאחר עיון בבקשה ובכלל נסיבותיו של ההליך, באתי לכלל מסקנה, כי אין מנוס ממחיקת התביעה בהעדר אפשרות מעשית לקידומה. כאמור, התובע לא התייצב לישיבת ההוכחות שנקבעה בהליך זה, לא הגיש לבית הדין עמדתו בעניין הצורך בהמשך ניהול ההליך, כנדרש בהחלטה מיום 17.3.2013, ונראה כי זנח תביעתו. לפיכך, אני מורה על מחיקת התביעה.
  5. בשלב זה, לא יחוייב התובע בהוצאות בגין מחיקת התביעה. אולם , ככל שהתובע יבקש לחדש את הדיון בתביעה, תהא רשאית הנתבעת לשוב ולהעלות בקשתה לחיובו בהוצאות בגין מחדליו בניהול ההליך.

6. סוף דבר – התביעה נמחקת.
אין צו להוצאות.

ניתן היום, י' תמוז תשע"ג, (18 יוני 2013), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .


מעורבים
תובע: טאגס
נתבע: יצחק קניגסברג יצור קלף בע"מ
שופט :
עורכי דין: