ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סלקום ישראל בע"מ נגד מיכל אברמציק :


בפני כבוד הרשמת הבכיר ה סיגל אלבו

מבקשת

מיכל אברמציק

נגד

משיבה

סלקום ישראל בע"מ

החלטה

בפני התנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב.

המשיבה הגישה כנגד המבקשת תביעה על סכום קצוב לתשלום חוב בגין שירותי תקשורת וציוד שסיפקה למבקשת.

בתצהיר התומך בהתנגדות טוענת המבקשת, כי רכשה מאת המשיבה מכשיר טלפון, אשר נשבר בחלוף שלושה חודשים, בעת פתיחה שגרתית של המכשיר. כאשר פנתה למשיבה על מנת לתקן את המכשיר, נאמר לה כי לא ניתן לתקנו ועליה לרכוש מכשיר חדש. לטענתה, נציג המשיבה אליו פנתה הודה כי מדובר במכשיר פגום. המבקשת הודיעה למשיבה על סיום ההתקשרות ועוד באותו היום נותק הקו והועבר ללקוח אחר. לנוכח העובדה כי הקו הועבר ולא היה באפשרותה של המבקשת לעשות שימוש במכשיר הפגום, ביטלה את הוראת הקבע לטובת המשיבה. המבקשת טוענת, כי אין מקום לחייב אותה בתשלום עבור מכשיר פגום שלא ניתן לעשות בו שימוש.

הואיל וטענת המבקשת עשויה להקנות לה הגנה לכאורה בפני התביעה, והואיל ואין פוסלים בשלב זה טענה מטעמים שבהוכחה, אני מורה על קבלת ההתנגדות.

לנוכח סכום התביעה היא תידון בסדר דין מהיר, ועל הצדדים לנהוג בהתאם להוראת תקנה 214ב' 1 לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984 (להלן: "התקנות").
התובעת תמציא לבית המשפט ולבעלי הדין את המסמכים שיש לצרף לכתב התביעה לפי תקנות 214ג ו-214ח לתקנות, בתוך 30 יום, וכן תפרע את הפרשי האגרה אותם עליה לפרוע על-פי דין.
הנתבעת תמציא לבית המשפט ולבעלי הדין את המסמכים שיש לצרף לכתב ההגנה בהתאם לתקנות 214ג ו-214ח לתקנות, בתוך 30 יום מיום קבלת מסמכי התובעת כאמור.
היה והתובעת לא תגיש את המסמכים ולא תפרע את הפרשי האגרה בחלוף פרק הזמן שנקצב כאמור תמחק תביעתה.

ניתנה היום, ח' תמוז תשע"ג, 16 יוני 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סלקום ישראל בע"מ
נתבע: מיכל אברמציק
שופט :
עורכי דין: