ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ופאא גאבר נגד המוסד לביטוח לאומי :

ניתן ביום 16 יוני 2013

ופאא גאבר
המערערת

-

המוסד לביטוח לאומי
המשיב

בשם המערערת – עו"ד מרואן ג'דעון
בשם המשיב – עו"ד ויויאן קליין-בנימין

פסק דין

השופטת ורדה וירט-ליבנה
בהמשך לישיבת קדם הערעור מיום 6.3.2013, הודיע המשיב ביום 12.5.2013 כי הוא בחן את עמדתו בתיק מחדש והחליט לחזור בו מהחלטתו להפסיק את תשלום גמלת המערערת בחודש מרס 2010. עוד ציין המשיב כי הוא מסכים לבדוק את זכאות המערערת לתשלום הגמלה בתקופה שמחודש מרס 2010 ועד לחודש מרס 2012, בכפוף לקיום עילות זכאות והכנסותיה מעבודה. יחד עם זאת הבהיר המשיב בסעיף 4 לתגובתו כי "אין באמור לעיל כדי להוות ויתור על כל טענה או דרישה מול המערערת להמצאת מסמכים או ידיעה, לרבות בהתייחס לעדותה בבית משפט השלום, אודות מקורות הכנסה ונכסים של בני הזוג לגבי כל תקופה בה זכאות המערערת נבדקת יחד עם בן זוגה".
המערערת, בתגובתה מיום 30.5.2013, הודיעה כי היא מסכימה לעמדת המשיב אך הבהירה כי אין בהסכמה זו כדי להוות ויתור כלשהו על טענותיה וכי אין בהגשת תגובתה משום הסכמה עם האמור בסעיף 4 לתגובת המשיב. במסגרת תגובתה ביקשה המערערת כי יינתן תוקף של פסק דין להודעת המשיב.
אשר על כן, ובהתאם להסכמת הצדדים, ערעור המערערת מתקבל, תוך שכל צד שומר על טענותיו, כך שהמשיב יבדוק את זכאות המערערת לתשלום הגמלה בתקופה הרלוונטית בנפרד מבן זוגה, זאת בהתאם לתקנה 7(1) לתקנות הבטחת הכנסה, התשמ"ב-1982.
בנסיבות העניין, אין צו להוצאות.

ניתן היום, ח' תמוז תשע"ג (16 יוני 2013), בהעדר הצדדים וישלח אליהם .

ורדה וירט-ליבנה,
שופטת, אב"ד


מעורבים
תובע: ופאא גאבר
נתבע: המוסד לביטוח לאומי
שופט :
עורכי דין: