ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ד"ר מוניר טנוס נגד פהד בשארה :

רע"א 7472/12 - ה'

המבקשים:
1. ד"ר מוניר טנוס

2. טנוס טנוס

נ ג ד

המשיבים:
1. פהד בשארה ואח'

2. בולוס ובניו חברה לאירוח ולתיירות בע"מ

בקשה לחילופי בעלי דין

בבית המשפט העליון בירושלים

החלטה

בהמשך להחלטתי מיום 8.5.2013 הגישו המבקשים בקשה מתוקנת לחלופי בעלי דין, בה ציינו כי ביום 9.5.2013 ניתן צו לניהול עיזבון נכסי המשיב 2 בפשיטת רגל ועורך הדין שרגיל מונה כמנהל עיזבון, וביקשו כי זה יבוא בנעלי המשיב 2. בתגובה שהגיש מנהל העיזבון ציין כי תוגש על ידו בקשה מתאימה לבית המשפט הדן בהליך פשיטת הרגל.

ראשית יש לתמוה על כך שהעובדה שבבית המשפט המחוזי הוגשה בקשה לניהול עזבון המשיב 2 בפשיטת רגל הובאה לידיעתי רק כעת חרף העובדה שבמקביל להגשתה של אותה בקשה היתה תלויה ועומדת בפניי בקשת המבקשים כי יורשי המשיב 2 יבואו בנעליו (וניתנה בה החלטה ביום 8.5.2013, יום אחד טרם שהתקבלה הבקשה בבית המשפט קמא). לגופם של דברים - בתגובה שהגיש מנהל העזבון, עורך הדין שרגיל, לא התייחס הוא לעובדה שהוא משמש כבא-כוח המשיבה 12 בהליך דנן, ובתוך כך לא התייחס לשאלה האם אין בעייתיות בהצעה לפיה בו בזמן ישמש כחליפו של המבקש 2 וכבא-כוחה של המשיבה 12 באותו הליך.

עורך הדין שרגיל יגיש התייחסותו לאמור בתוך עשרה ימים ממועד המצאת החלטה זו לידיו, ועשרה ימים לאחר הגשת התייחסותו כאמור יגיש כונס הנכסים הרשמי תגובתו לבקשה לחלופי בעלי דין מיום 20.5.2013. לאחר שתוגשנה שתי התגובות יובא התיק בפניי.

ניתנה היום, ח' בתמוז תשע"ג (16.6.2013).

ליאת בנמלך

ר ש מ ת


מעורבים
תובע: ד"ר מוניר טנוס
נתבע: פהד בשארה ואח'
שופט :
עורכי דין: