ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים ובמכללות נגד הסתדרות המורים בישראל :

ניתנה ביום 22 מאי 2013

ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים ובמכללות
המבקש

-
1.הסתדרות המורים בישראל
2.מדינת ישראל
המשיבים

החלטה

סגן הנשיאה, השופט יגאל פליטמן

1. על פי החלטתנו מיום 8.5.13 היה על הצדדים להידבר ביניהם על מנת לנסות לסיים את המחלוקת, באשר ליחידת המיקוח והארגון היציג בחטיבת הביניים, על דרך של הידברות והסכמה.

2. מתוך דיווח הצדדים אלינו, בעקבות אותה החלטה, ובעקבות החלטת בית הדין מיום 19.5.13, לעניין מועד הדיון בתיק העיקרי, נמצאנו למדים כי : ארגון המורים מבקש להשאיר את מועד הדיון בתיק העיקרי ליום 27.5.13; הסתדרות המורים משאירה עניין קביעת מועד הדיון לשיקול דעת בית הדין ועם זאת מבקשת לקבוע סדרי דין שיחולו במועד הדיון שיקבע; באת כוח המדינה הודיע ה כי קוימה ישיבת הידברות ביום 19.5.13 בין יו"ר ארגון המורים ומזכ"ל הסתדרות המורים, בראשות מנכ"ל משרד החינוך, הגב' דלית שטאובר, וסוכם באותה פגישה כי ראשי ארגוני המורים יעבירו למנכ"ל משרד החינוך את סיכום ה פגישה והצעתם להמשך הידברות, וזאת עד ליום 23.5.13. כמו כן צוין כי ראשי ארגוני המורים הוזמנו על ידי שר החינוך, הרב שי פירון, לפגישה נוספת ,ליום 28.5.13.

3. יש לחזור ולהדגיש כי הדרך הטובה ביותר לפתרון המחלוקות שבין הצדדים הינה בהידברות ביניהם. לפיכך, בנסיבות האמורות סבורים אנו כי ראוי למצות אותה דרך טרם שמיעת התיק העיקרי.

4. לאור זאת יגישו הצדדים הודעה משותפת על מהלכי ההידברות ביניהם והסיכומים, ככל שסוכמו, וזאת עד ליום 29.5.13 בשעה 14:00.

5. אחר קבלת הודעתם יוחלט באשר לאופן המשך ההליך מתוך מגמה לסיימו באופן מהיר וי עיל.

ניתנה היום, י"ג סיון תשע"ג (21 מאי 2013) בהעדר הצדדים ותישלח אליהם .


מעורבים
תובע: ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים ובמכללות
נתבע: הסתדרות המורים בישראל
שופט :
עורכי דין: