ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין פלוני נגד מדינת ישראל :

רע"פ 11432/04

בפני: כבוד השופטת ד' ביניש

כבוד השופטת א' חיות

המבקשת:
פלונית

נ ג ד

המשיבה:
מדינת ישראל

בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו מיום 1.12.04 בתיק ע"פ 70535 שניתן על ידי כבוד השופט חאלד כבוב

תאריך הישיבה:
י"ח באלול התשס"ו (11.9.2006)

בשם המבקשת:
עו"ד רות עזריאלנט

בשם המשיבה:
עו"ד עו"ד שאול כהן

בשם שירות המבחן:
גב' שושנה אלימלך

פסק-דין

בשל נסיבותיה האישיות יוצאות הדופן של המבקשת החלטנו ליתן רשות ערעור על גזר הדין שהושת עליה ולדון בבקשה כבערעור. למסקנה זו הגענו לאחר מספר דיונים שקיימנו, ובהם הובא בפנינו תסקיר שירות המבחן ביחס למצבה המיוחד של המבקשת והתנאים שרשויות הרווחה יסַפקו לילדיה אם תשַלח לריצוי עונש המאסר שהושת עליה.

העונש שהושת על המבקשת (להלן: המערערת) בבית משפט השלום ואושר בבית המשפט המחוזי, הוא עונש של 15 חודשי מאסר לריצוי בפועל ו-12 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים. כן החליט בית המשפט קמא להפעיל עונש של 9 חודשי מאסר על תנאי שירוצה באופן חופף למאסר שהושת. רשיונה של המערערת נפסל למשך שנתיים במצטבר לעונש הפסילה שהוטל עליה לפני כן (10 שנות פסילה) סך הכל – 12 שנות פסילה.

נוכח הנסיבות האישיות הקשות ביותר של המערערת, כפי שנפרשו לפנינו בתסקירי שירות המבחן, החלטנו להתערב בעונש ולהקל עם המערערת. לפיכך, מעמידים אנו את עונש המאסר בפועל על 9 חודשים. הפעלת עונש המאסר על תנאי תעמוד בעינה, ותהיה בחופף לאותם 9 חודשים. עונש המאסר על תנאי שהושת (12 חודשים), וכן הפסילה של רשיון הנהיגה יעמדו בתוקפם.

המערערת תחל בריצוי המאסר ביום 3.12.06. אנו מניחים כי רשויות הרווחה ימצאו סידור הולם לילדיה עד למועד זה.

ניתן היום, י"ח באלול התשס"ו (11.9.2006).

ש ו פ ט ת ש ו פ ט ש ו פ ט ת


מעורבים
תובע: פלוני
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: