ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מכללת אמונה נגד עיריית ירושלים :

המבקשים
מכללת אמונה ואח'

נגד

המשיבה
עיריית ירושלים

החלטה

בקשת הרשות לערער הועברה לטיפולי.

המבקשים יבהירו האם לא היה מקום לתמוך את בקשתם מלפני בית משפט קמא בתצהיר מקום בו נטענות בה טענות עובדתיות לעניין הנזק הנגרם להם כתוצאה מעיכוב הדיון בתובענות באופן המצדיק את שינוי ההחלטה המקורית. כפועל יוצא מכך יבהירו המבקשים האם לא נכון היה להגיש בקשה חדשה לבית משפט השלום באופן שתונח בה תשתית עובדתית נאותה להוכחת הנזק הנטען תוך מחיקת הבקשה שלפני.

הודעת המבקשים תוגש לתיק בית המשפט ולצד שכנגד עד ליום 9.5.2013.

ככל שהמבקשים עומדים על הכרעה בבקשתם, תגיב המשיבה לבקשה וכן להבהרה האמורה עד ליום 23.5.2013. במסגרת תגובתה לבקשה תתייחס המשיבה גם להתרחשויות בדנ"א 7398/09 לרבות לשאלה מה עלה בגורל הצעתו של כבוד הנשיא א' גרוניס בדיון שהתקיים ביום 4.11.2012 ומה התקדם מאז (ר' החלטתו האחרונה של כבוד הנשיא מיום 21.4.2013 כפי שהיא מופיעה באתר הרשות השופטת).

עוד תבהיר המשיבה האם מקור העיכוב בסיום ההליך בבית המשפט העליון אינו נעוץ בצדדים עצמם ולא בבית המשפט (בניגוד למה שניתן אולי להבין מסעיף 9 לתגובת המשיבה לבקשה לפני בית משפט קמא).

כל אחד מהצדדים יתייחס במסגרת הודעתו או תגובתו גם לשאלה האם ניתן לדון בבקשה כבערעור עצמו. הימנעות מלהתייחס לכך תראה כהשארת השאלה לשיקול דעתו של בית המשפט.

התיק לעיוני ביום 10.5.2013 לעיון בהודעת המבקשים.

ניתנה היום, כ' אייר תשע"ג, 30 אפריל 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מכללת אמונה ואח'
נתבע: עיריית ירושלים
שופט :
עורכי דין: