ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רון יונתן נגד מנורה חברה לביטוח בע"מ :

לפני: השופטת אסנת רובוביץ - ברכש

התובע:
רון יונתן

-
הנתבע:
מנורה חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. בהתאם להסכמת הצדדים מיום 14.1.13 ולאחר שבחנתי את רשימות המומחים שהגיש כל אחד מהצדדים, הנני ממנה את מר מאיר שביט למומחה מטעם בית הדין, אשר הביע הסכמתו למינוי הנ"ל.

2. לאחר שבחנתי את טענות הצדדים בכל הנוגע לסוגיית שכר טרחתו של המומחה בשלב זה הנני קובעת כי שכ"ט המומחה יתחלק באופן שווה בין בעלי הדין. במסגרת פסק הדין יילקח בחשבון חיוב זה במסגרת פסיקת הוצאות ושכ"ט עו"ד , לפי תוצאת פסק הדין.

3. ההחלטה לצדדים בנוגע להפקדת ו/או תשלום שכר הטרחה של המומחה, תישלח לאחר שהמומחה יודיע את שיעור שכרו ואופן חישובו ותשלומו.

4. הצדדים ימציאו ישירות למומחה את המוצגים והנספחים לתצהירים, כתבי בית הדין הרלוונטיים – למעט הפרוטוקולים וזאת תוך 10 ימים מהיום , בהתאם למפורט: רחוב דוד נבו 28, מגשימים מיקוד 56910 או בפקס: 03-XXXX403 או במייל: [email protected]ֲ.

5. בשלב זה, הנני סבורה כי נכון יותר כי המומחה ימסור חוות דעת רק בנוגע לסוגיית רכיב העמלות נשוא התביעה בהקשר של ההסכם- נספח א' לכתב התביעה, ויבהיר בחוות דעתו את תחשיביו וממצאיו בנוגע לסכום שיש לשלם בהתאם להוראות הסכם זה. ככל שיידרש לאחר מכן השלמה של חוות דעת זו, תינתן החלטה נפרדת בנדון.

6.ההחלטה תשלח לצדדים.

ניתנה היום, י"ט אייר תשע"ג, (29 אפריל 2013), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: רון יונתן
נתבע: מנורה חברה לביטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: