ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עדן אגם נגד המוסד לביטוח לאומי :

לפני: כבוד השופט משה טוינה
התובעת:
עדן אגם, (ת.ז. - 023676372)

-

הנתבע:
המוסד לביטוח לאומי


נוכחים:

התובעת וב"כ עו"ד ניר גנאינסקה
ב"כ הנתבע עו"ד אביחי לוי

פרוטוקול

ב"כ הנתבע: התובעת טוענת שהיא נפלה מכיסא בעבודה ביום 29.1.2012. יום לפני ב-28.1.2012, התובעת הייתה במיון והתלוננה על כאבי גב. לציין שהיא גם התלוננה על כאבי גב לפני שבוע לפני ב-22.1.2012. ביום קרות התאונה לטענתה, התובעת חזרה מחופשת מחלה ובאותו יום היא הודיעה למעביד שהיא לא מרגישה טוב ויוצאת, זה מה שהמעביד אמר. בנוסף במקום העבודה היו עובדים נוספים, אף אחד לא ראה ואף אחד לא שמע. לא ראה זה יתכן, אבל לא שמע זה קשה לפי התיאורים שלה. בנוסף על כך. ב-30.1.2012 ויום לאחר מכן ב-31.1.2012, הגיעה התובעת לד"ר גלזר והתלוננה על כאבי גב, היא לא ציינה שזה קרה כתאונת עבודה. התובעת לא הוכיחה שנגרמה לה תאונה לפי סעיף 79 לחוק הביטוח הלאומי ולאור זה אנחנו לא מוכנים להכיר באירוע התאונתי ולא בקשר הסיבתי בין האירוע התאונתי הנטען לפגיעה.

ב"כ התובעת: לעניין התיעוד הקודם, התובעת הייתה מקוררת בימים שלפני וזה השפיע לה על הגב ואין טענה שהיא הייתה במיון, אנחנו לא מכחישים שהתובעת גם סבלה מכאבי גב כאלה ואחרים. לגבי הטענה שאף אחד לא ראה, זה נובע מכך שמאיפה שהיא עובדת היא הייתה שם לבד באותו יום. אנחנו עומדים על האירוע התאונתי, לטענת התובעת היא גם סיפרה לרופא המשפחה על האירוע אך הדבר לא נרשם ונראה שבנסיבות האלה אין מנוס מקביעת התיק להוכחות.

ב"כ הנתבע: התובעת כשהיא דיברה עם איריס מביטוח לאומי, היא סיפרה שהיה שם בחור בשם דימה והיא אמרה שאף אחד לא שמע, היו אנשים אבל כל אחד היה בקובייה שלו. לבוא ולטעון שאף אחד לא היה זו עוד בעיה לבעיות שיש בתיק.

ב"כ התובעת: מקום העבודה הוא גדול, איפה שהיא ישבה לא היה אף אחד. אין טענה שלא היו עובדים באותו יום במפעל.

ב"כ הנתבע: היא טענה שכן היו אנשים בקרבת מקום, אבל כל אחד היה בקובייה שלו.


החלטה

התובעת תגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה עד ליום 1.7.2013. התצהיר יוגש לבית הדין וישירות לצד שכנגד.

התיק ייקבע להוכחות, על המועד תשלח לצדדים הודעה בנפרד.

ניתנה והודעה היום י"ד אייר תשע"ג, 24/04/2013 במעמד הנוכחים.

משה טוינה, שופט


מעורבים
תובע: עדן אגם
נתבע: המוסד לביטוח לאומי
שופט :
עורכי דין: