ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית נתניה נגד נעמ"ת תנועת נשים עובדות ומתנדבות :

בפני כבוד השופטת בדימוס ריבי צוק
המאשימה
עירית נתניה

נגד

הנאשמת
נעמ"ת תנועת נשים עובדות ומתנדבות


נוכחים:
ב"כ המאשימה עו"ד רוני דורון
אין הופעה לנאשמת

פרוטוקול

ב"כ המאשימה:
הנאשמת הגישה הודאה חתומה במסגרת הסדר טיעון שנעשה בין הצדדים. ההודעה על הסדר הטיעון הוגשה בתיק ומתייחסת לכל שלושת כתבי האישום בתיקים המצויינים בכותרת הפרוטוקול (להלן: "כתבי האישום").
הצדדים יודעים כי ביהמ"ש אינו כבול בהסדר הטיעון. נבצר מב"כ הנאשמת להתייצב לדיון ואנו עותרים כי ינתנו הכרעת דין וגזר דין גם בהעדרו.

הכרעת דין

בהמשך להודאה בכתב שהוגשה על ידי ב"כ הנאשמת בה מודה הנאשמת בעובדות המיוחסות לה, בכתבי האישום אני מרשיעה את הנאש מת ב – 3 עבירות של המנעות מהצגת אמצעי כיבוי ו/או התרשלות בהחזקתם התקינה והפעלת מקום בניגוד להוראות חוק שירותי הכבאות תשי"ט – 1959, סעיפים 4, 34, 6, 6א ו – 6 וכן בשלוש עבירות של הפעלת מקום בניגוד לתקנות שירותי הכבאות (ציוד כיבוי בבתי ספר), תשלב" – 1972.

ניתנה והודעה היום כ"ד ניסן תשע"ג, 04/04/2013 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס

ב"כ המאשימה:
הסדר הטיעון הושג בשים לב לכך שהנאשמת פעלה נמרצות במהלך החודשים האחרונים על מנת למלא אחר דרישות שרותי הכיבוי כדי להבטיח שהיה בטוחה במנועות וניתן להם אישורים זמניים משרותי הכיבוי עד ספטמבר ואוקטובר שנה זו. יש עוד דרישה אחת שצריך לעשות בתקופה הקרובה.

גזר דין

לאחר שקראתי את כתבי האישום , עיינתי בהודעה על הסדר הטיעון ושמעתי את ב"כ המאשימה, מצאתי כי הסדר הטיעון שהושג בין הצדדים סביר. אשר על כן אני מאמצת את עסקת הטיעון וג וזרת על הנאשמת את העונשים הבאים:

א. קנס כולל בסך של 15,000 ₪.
הקנס ישולם בתוך 30 יום מהיום.

ב. הנאשמת תחתום על התחייבות עצמית בסך של 45,000 ₪ לתקופה של שנתיים שראשיתה מיום 1.9.13 להמנע מעבירות בהן הורשעה בשלושת כתבי האישום.
כתב ההתחייבות יחתם על ידי מורה החתימה של הנאשמת בפני מיופה כוחה עוה"ד משה מרדלר ממשרד ב"כ הנאשמת ויועבר למזכירות ביהמ"ש בתוך לא יאוחר מ – 21 יום מהיום. לא תומצא התחייבות כאמור יעצר מנהלה הכללי של הנאשמת למשך 7 ימים.

זכות ערעור לבית המשפט המחוזי תוך 45 יום מהיום.
המזכירות תעביר העתק של פסק הדין לב"כ הנאשמת.

ניתנה והודעה היום כ"ד ניסן תשע"ג, 04/04/2013 במעמד הנוכחים.

ריבי צוק, שופטת בדימוס

הוקלד על ידי איריס חדד


מעורבים
תובע: עירית נתניה
נתבע: נעמ"ת תנועת נשים עובדות ומתנדבות
שופט :
עורכי דין: