ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עירית טירת כרמל נגד סולם יעקב טירת הכרמל בע"מ :

בפני כבוד השופטת איילת הוך-טל
התובעת
עירית טירת כרמל

נגד

הנתבעים

  1. סולם יעקב טירת הכרמל בע"מ
  2. אמ.די.ארועים בע"מ
  3. דוד זכרי
  4. מרים זכרי

החלטה

העניין שבפניי- בקשות, תגובות ותשובות לתגובות אשר רובן ככולן סבות סביב רצונה של התובעת לקבל דוחו"ת עובדים אצל הנתבעות 1-2 לשנים 2006-2009 וכן טפסי 106 בנתבעות אלה לנתבע 3.

לאור כל הבקשות, התגובות והתשובות שהוגשו לעניין דרישת התובעת למסמכים, נראה כי יש לשים קץ לשלב זה של הדיון.

במסגרת הדיון מיום 14.6.12 הושגה הסכמה בנוגע להיקפי המסמכים אשר יוחלפו בין הצדדים, זאת בשלב שלאחר הגשת תצהירי עדות ראשית.

לאחר מכן, התובעת ביקשה לגלות מסמכים ספציפיים, אשר הנתבעים טוענים כי אינם רלוונטיים או אינם קיימים. למרות זאת, במסגרת התגובות לבקשה, צורפו חלק מהמסמכים שביקשה התובעת, תוך שהנתבעים טוענים כי אין ברשותם מסמכים נוספים מעבר לכך.

נראה כי ברצונה של התובעת לקבל טפסי 106 של הנתבע מס' 3 לשנים 2006-2007, כאשר הנתבעים טוענים כי טפסים אלו אינם קיימים, שכן הנתבע 3 לא מש ך שכר מן הנתבעות 1-2 בשנים אלו. לכן, ביקשה התובעת דוחות בגין תשלומים לעובדי הנתבעות 1-2 לכל השנים. הנתבעות הגישו דו "חות כאמור, אולם התובעת טוענת כי לא כל הדוחות מתאימים לדרישתה.

לאחר שעיינתי בכל הבקשות והתגובות, באתי לכלל מסקנה כי אין מקום להמשיך ולעכב את הדיון בשאלת מסמכים חסרים, ככל שחסרים. נוכח התנהלותם ההדדית של הצדדים, אשר לא שקטו על שמריהם ולו לרגע, תוך הגשת תגובות, תשובות לתגובות ותשובות לתגובות לתשובות – אינני מוצאת לנכון לחייב מי מהצדדים בהוצאות.

במידה ובסופו של יום יתברר, כי ניתן היה להוכיח טענה כלשהי של הנתבעים באמצעות מסמך שלא הוגש, ממיל א עובדת אי-הגשת המסמך תפעל לרעתו של הצד אשר יכול היה להציגו ונמנע מכך.
אשר על כן, יש לקדם את הדיון בתביעה תוך קביעת התיק להוכחות.

הצדדים מוזמנים לדיון הוכחות ביום 5.11.13 בין השעות 10:00-13:00.

המזכירות תמציא ההחלטה לצדדים.

ניתנה היום, ב' ניסן תשע"ג, 13 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עירית טירת כרמל
נתבע: סולם יעקב טירת הכרמל בע"מ
שופט :
עורכי דין: