ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד טבול(עציר) :

בפני כבוד השופט גד גדעון
המבקשת
מדינת ישראל-
ע"י החוקר דימיטרי ליפוביץ'

נגד

החשודים
1. יעקב טבול (עציר)

2. ניסים מלכה (עציר)-
עו"ד רוזנטל רינת ממשרדו של עו"ד כץ

פרוטוקול

עו"ד יוסי הכהן:
אני צריך החלטת מינוי בשל ספק זכאות כלכלית


החלטה
למנות את הסנגוריה הציבורית כסנגורית של המשיב 1.

עו"ד יוסי הכהן:
אני נפגשתי ושוחחתי עם המשיב בתא המעצר. מטרת הפגישה כמצופה היא לנסות ולבחון את קווי ההגנה לצורך כך אני זקוק לשיתוף פעולה עם הלקוח שלי. במהלך הפגישה אני מתרשם שיש כאן בעיה של חוסר שיתוף פעולה, חוסר אמון ואיזשהו חשד שהוא לא מסוגל להיפתח בפניי ולספר לי הכל כדי שאני אתן לו הגנה וזאת מטעם שאני מייצג מטעם הסנגוריה הציבורית . כרגע מעדכן אותי החשוד שהוא רוצה ליצור קשר עם עו"ד פרטי חן מאירי. בנסיבות אלה אני לא רואה דרך לעזור לו.

הערת בית המשפט:
הובהר למשיב 1 כי עליו לבחור בין ייצוג ע"י הסנגוריה הציבורית במהלך הדיון היום ובין קיום הדיון כשאינו מיוצג. זאת כאשר הדיון החל סמוך לשעה 15:00.
המשיב 1:
מסכים לייצוג הסנגוריה בדיון היום.

לאחר הפסקה:
עו"ד יוסי הכהן:
המשיב אינו משתף איתי פעולה ואני לא יכול לייצג אותו. רמת החשדנות נורא גבוהה אני לא יכול לקבל ממנו פרטים. אני לא יכול לעזור כשהלקוח בעצמו ממדר אותי.

המשיב 1 :
אני רוצה את עו"ד שלי.


החלטה
בנסיבות שנוצרו אין ברירה אלא לקיים את הדיון כשהמשיב 1 אינו מיוצג. עו"ד הכהן והסנגוריה הציבורית משוחררים מייצוג המשיב. עותק מן הבקשה נמסר כעת למשיב 1.

ניתנה והודעה היום ג' ניסן תשע"ג, 14/03/2013 במעמד הנוכחים.

גד גדעון, שופט

הערת בית המשפט:
לאחר שעיינתי במסמכים שהונחו בפניי נראה שיש בסיס סביר לחשד וקמה עילת מעצר של חשש לשיבוש חקירה. לפיכך, וכאשר המשיב 1 אינו מיוצג היום ומבקש להיות מיוצג ע"י עו"ד פרטית, הוצע לצדדים כי מעצרם של המשיבים יוארך עד מחר על מנת שהדיון בעניינם יתקיים כאשר שניהם מיוצגים.

המשיב 1:
מסכים. אבל אני מבקש שיאפשרו לי לבצע שני שיחות טלפון: האחד לאחי שהוא עו"ד, שיש לו את מספר הטלפון של עו"ד חן מאירי, והשניה לעו"ד שאני מבקש שתייצג אותי .

ב"כ המשיב 2:
בנסיבות שנוצרו אני מסכימה.

ב"כ המבקשת:
בנסיבות אסכים גם אני ואולם אבקש להדגיש שהחקירה רק החלה ושלא ייטען בהמשך שהיות שמדובר בבקשה שניה להארכת מעצר לא קידמנו את החקירה מספיק.


החלטה

כמוסכם, להאריך את מעצרם של המשיבים עד ליום 15.3.13 בשעה 10:00.
שב"ס יאפשר למשיב 1 לבצע עוד היום מוקדם ככל האפשר 2 שיחות טלפון בפיקוח סוהר, האחת לעו"ד טבול מאיר והשניה לעו"ד חן מאירי, על מנת להסדיר את ייצוגו בדיון שצפוי להתקיים מחר.

ניתנה והודעה היום ג' ניסן תשע"ג, 14/03/2013 במעמד הנוכחים.

גד גדעון, שופט


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: טבול(עציר)
שופט :
עורכי דין: