ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לירן זעפרני נגד ברוכאל מפעלי רהיטים בע"מ :

בפני כבוד השופטת רים נדאף

התובע
לירן זעפרני

נגד

הנתבעת
ברוכאל מפעלי רהיטים בע"מ

פסק דין

1. הצדדים הסמיכו את בית המשפט ליתן פסק דין בהתאם לסעיף 79א' לחוק בתי המשפט.

2. עניינה של התביעה הנדונה הוא במערכת שינה שקנה התובע ואשתו מהנתבעת, וחדר השינה הגיע עם שני גוונים שונים כנטען שאינם מתאימים אחד לשני במקום גוון אחד אחיד בהתאם להזמנה. התובעים טענו גם לגבי דגם שונה וגם לגבי תקלות בארון.
הנתבעת טוענת בהגנתה כי בענף העץ פעמים רבות קיים משחק של גוונים קל מאוד, ולכן לעיתים נוצר הבדל זניח בגוון הצבע. באשר לארון, טענה הנתבעת כי איש השירות שלה הגיע לבית התובע כדי לתקן את הארון, אך התובע סירב לתת לו לתקן.

3. הישיבה הראשונה בתיק התקיימה ביום 26/10/12, אז הוסכם כי הנתבעת תכין חדר שינה חדש בצבע אחיד בהתאם לבקשת התובע, ובמיוחד בשבילו, ויחליף לו את הכול וירכיב לו חדש, לרבות גב למיטה, מסגרת לרגליים ותיקון הארון.
הסכמת הצדדים אושרה וקיבלה תוקף של פסק דין, אלא שמהודעות הצדדים שהוגשו לתיק לאחר מתן פסק הדין, עולה כי התעוררה מחלוקת האם הנתבעת פעלה בהתאם לפסק הדין, והאם אכן נותר שוני בגוון כטענת התובע. לפיכך ביטלתי את פסק הדין מיום 26.10.13.

4. היום התקיים דיון שני בתיק בו שמעתי את עדויות הצדדים, וכן את עדותו של המרכיב מטעם הנתבעת, ולאחר ששמעתי את העדויות ועיינתי במסמכים אני מחייבת את הנתבעת לשלם לתובע סך של 2,500 ₪ בצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום 3/7/12 ועד ליום התשלום בפועל , וכן הוצאות משפט בסך 500 ₪. חדר השינה יישאר בחזקת התובעים.

המזכירות תמציא העתק פסק דין זה לצדדים.

ניתן היום, ד' ניסן תשע"ג, 15 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: לירן זעפרני
נתבע: ברוכאל מפעלי רהיטים בע"מ
שופט :
עורכי דין: