ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלבר ציי רכב בע"מ נגד חברת סלמה בע"מ :

בפני כבוד השופטת חנה קלוגמן

תובעים

אלבר ציי רכב בע"מ

נגד

נתבעים

1.חברת סלמה בע"מ
2.הכשרת הישוב חברה לביטוח בע"מ

פסק דין

התביעה שבפניי עניינה תאונת דרכים שאירעה ביום 5.12.10 בין משאית לרכב פרטי באיילון דרום לאחר הירידה ממחלף ההלכה.

התובעת הינה הבעלים של הרכב הפרטי שהיה מעורב בתאונה הנתבעת 1 הינה הבעלים של המשאית שהייתה מעורבת בתאונה והנתבעת 2 הינה חברת הביטוח שביטחה את המשאית.

תמצית טענות הצדדים:
תמצית טענות התובעת:
מטעם התובעת העיד בדיון שהתקיים בפניי נהג הרכב הפרטי וטען כי נסע בנתיב השני מימין כאשר הרגיש לפתע שהוא נגרר ומצא את עצמו נגרר על ידי משאית שהייתה משמאלו. רכב התובעת ניזוק לאורך צידה הימני.

תמצית גרסת הנתבעת:
מטעם הנתבעת העיד נהג המשאית וטען כי נסע בנתיב הימני ביותר כאשר מיד לאחר מחלף ההלכה הרגיש מכה וראה שרכב שבקש להשתלב בתנועה לאחר הירידה מהמחלף פגע בו. לטענת הנהג הוא היה בנסיעה באיילון בנתיב הימני ביותר בעוד רכב התובעת הגיע מהמחלף ובקש להשתלב בנתיב הנסיעה.

דיון והכרעה:
בדיון שהתקיים בפניי העידו שני הנהגים שהיו מעורבים בתאונה בלבד, כשכל אחד מהם חוזר על גרסתו. מגרסאות הנהגים עולה כי התאונה אירעה באיילון דרום לאחר מחלף ההלכה באזור נתיב ההשתלבות . מהעדויות עולה כי הרכב הפרטי בקש להשתלב לאחר הירידה מהמחלף והמשאית נסעה בנתיב הימני ביותר. הרכב הפרטי השתפשף במשאית לאורך כל צדו השמאלי. נהג הרכב הפרטי טען שהתאונה אירעה לאחר ההשתלבות ונהג המשאית סטה לעבר נתיב נסיעתו, בעוד נהג המשאית טען שהתאונה אירעה בעת שנסע בנתיב הימני ביותר והרכב הפרטי ניסה להשתלב בו לאחר שירד מהמחלף.
בפניי גרסה מול גרסה ללא ראיה תומכת נוספת , כך שהתובעת לא הרימה את נטל ההוכחה.
לאור האמור לעיל אני דוחה את התביעה.
לאור התוצאות אין צו להוצאות.

ניתן היום, ג' ניסן תשע"ג, 14 מרץ 2013 , בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלבר ציי רכב בע"מ
נתבע: חברת סלמה בע"מ
שופט :
עורכי דין: