ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סלקום ישראל בע"מ נגד סאמרה חג'אזי :


בפני כבוד הרשמת דנה עופר

מבקשים

סאמרה חג'אזי

נגד

משיבים

סלקום ישראל בע"מ

החלטה

בפני התנגדות לביצוע תובענה בסכום קצוב, אשר הוגשה נגד המבקש בגין חוב שנוצר כתוצאה מקבלת שירות ומוצרי סלולאר, בסכום של 5,428 ₪.

מעבר לטענת המבקשת, כי התביעה אינה מתאימה להתברר בסדר דין מקוצר, בשל אי צירוף ההסכם עליו מסתמכת המשיבה, מפרטת המבקשת בתצהיר ה טענותי ה, לפיהן המשיבה היא שהפרה את ההתקשרות עמה, וגרמה לניתוקה משירותיה. בנוסף טוענת המבקשת, כי המשיבה דרשה תשלום חשבונית שחזרה על מנת שהמבקשת תוכל להמשיך ולקבל שירות, אך למרות שהמבקשת נענתה ושילמה, לא הסכימה המשיבה להמשיך לספק למבקשת שירות.

טענות המבקשת, לפיהן התביעה היא תולדה של הפרת ההסכם מצד המשיבה דווקא, מעלות הגנה לכאורה מפני התביעה. לפיכך, אני רואה לנכון ליתן למבקשת רשות להתגונן, על יסוד הנטען בבקשה ובתצהיר התומך בה, אף מבלי לקיים דיון במעמד הצדדים, ובהתאם לסמכותי על פי תקנה 205(ג) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984.

ההתנגדות מתקבלת. הליכי הוצל"פ מעוכבים.
התצהיר ישמש כתב הגנה.

נוכח סכום התביעה היא תידון בסדר דין מהיר.

התובעת תגיש תצהיר מטעמה, יחד עם רשימת מסמכים והעתקי המסמכים, בהתאם לתקנה 214ב1(1), תוך 60 יום מקבלת החלטה זו. אם לא יוגש תצהיר מטעם התובעת, תוך המועדים שנקבעו לעיל, תימחק התביעה, וייסגר תיק ההוצל"פ כנגד המבקש ת.

עם העברת התביעה מלשכת ההוצאה לפועל לבית המשפט עשוי להיווצר הפרש אגרה, אותו על התובעת לשלם תוך 30 יום מקבלת דרישת הגזברות, שאם לא כן תימחק התביעה, וייסגר תיק ההוצל"פ כנגד המבקשת.

ניתנה היום, ג' ניסן תשע"ג, 14 מרץ 2013, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סלקום ישראל בע"מ
נתבע: סאמרה חג'אזי
שופט :
עורכי דין: