ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלי עמירה נגד אהוד תם :

בפני כבוד השופט בדימוס גדעון ברק
התובע
אלי עמירה

נגד

הנתבע
אהוד תם


נוכחים:
התובע בעצמו
אין הופעה לנתבע – השעה 10:50

פרוטוקול

התובע מוזהר כחוק ומעיד:
בתאריך 15.5.12 הגיע אלי לקוח, ולבקשתו ביקש לבדוק את נושא המצבר, לאחר בדיקת המצבר, יידעתי את הלקוח, שהמצבר לא תקין, הלקוח ביקש להשאיר את המשאית, להחליף את המצבר, ויחד עם זאת, לעשות עוד כמה תיקונים. לאחר שסיימתי את התיקון, הגיע בשעות אחר הצהריים בשעה ארבע ולקח את החשבונית. מצ"ב צילום מהחשבונית – ת/1.
לאחר כמה פעמים שהתקשרתי אליו, אומר אני בא בשבוע הבא, לא הגיע, ולא שילם על החשבון. אחרי איזה שלושה חודשים, התקשרתי והוא טען שהמצבר לא תקין. אמרתי לו חד משמעית, שלמצבר יש אחריות, ואם יש בעיה, אני מוכן להחליף לך אותו, אפילו אצלך בשטח.
אחרי זה התקשרתי אליו מיוזמתי, הוא אמר שהמצבר בסדר ושהוא יבוא לשלם.
לציין שהיום סגרתי את העסק, היום המוסך סגור לגמרי. משמונה בבוקר הטלפון כבוי, ואין שרות ללקוחות. אני עובד לבד במוסך.

פסק דין

הנתבע הוזמן כחוק, לא התייצב ולא הגיש כתב הגנה.

שמעתי את טענות התובע על העבודה אשר ביצע עבור הנתבע, ולמרות שהוציא חשבונית אשר מסר אותה לנתבע, לא שילם הנתבע לתובע אף סכום על חשבון העבודה שביצע.

שמעתי גם את טענות התובע בדבר השיחות שהיו לו עם הנתבע, ובדבר ההבטחות שהבטיח הנתבע לשלם את החוב, אך מאחר והנתבע לא עמד בהבטחתו ולא שילם את החוב, נאלץ התובע להגיש תביעה זו.

מאחר וטענות התובע לא נסתרו, אני מחייב את הנתבע לשלם לתובע סך 1,531 ₪ (כולל מע"מ) בצירוף ריבית והפרשי הצמדה כחוק מיום הגשת התביעה – 11.11.12 – ועד התשלום בפועל.

התובע גם תבע סכום נוסף אשר בעצם לא הוכח, ולכן מאחר והתובע נאלץ להגיש תביעה זו, ולהתייצב לדיון בבית המשפט, אני מחייב את הנתבע לשלם לתובע הוצאות משפט בסך 500 ₪ בצירוף ריבית והפרשי הצמדה כחוק מהיום ועד התשלום בפועל, ויתרת סכום התביעה נדחית מחוסר הוכחה.

הזכות להגיש בקשת רשות ערעור לבית המשפט המחוזי תוך 15 ימים.

ניתן והודעה היום ג' ניסן תשע"ג, 14/03/2013 במעמד התובע ובהעדר הנתבע.

ג. ברק, שופט (בדימוס)

קלדנית/יפה מדהלה


מעורבים
תובע: אלי עמירה
נתבע: אהוד תם
שופט :
עורכי דין: